Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Przedszkola muszą wydać maluchom cenzurki

  , nauczyciele przeprowadzą analizę ich gotowości do podjęcia nauki w szkole – piszą autorzy rozporządzenia. MEN wyjaśnia jednocześnie, że cenzurka wydawana jest tylko rodzicom. Mogą (...)

 • Kandydat na pierwszoklasistę będzie oceniany

  nauki w szkole - piszą autorzy rozporządzenia. Cenzurka poinformuje rodziców o opanowaniu przez dziecko wymagań określonych w podstawie programowej oraz o indywidualnych potrzebach dziecka, (...)

 • Debata o edukacji u Prezydenta RP zakończona

  gotowości szkolnej małych dzieci "Sześciolatki w Polsce". - Z badań tych wyraźnie wynika, że ponad 90 proc. badanych 6-latków jeszcze przed rozpoczęciem "zerówki"

 • Porada prawna na temat cenzurka gotowości szkolnej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat cenzurka gotowości szkolnej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • NIK o przedszkolach. Warunki dobre, ale za mało zajęć dodatkowych

  Objęte kontrolą NIK przedszkola publiczne i niepubliczne zapewniały przedszkolakom odpowiednie warunki do osiągania gotowości szkolnej. Placówki te miały wykwalifikowaną kadrę, odpowiednio

 • Główne informacje o przygotowywanych zmianach dotyczących najmłodszych

  najwyżej o 1 i 1/3 roku (obecnie różnią się najwyżej o rok - te urodzone w styczniu i grudniu tego samego roku). W zależności od oceny zarówno potrzeb własnego dziecka, jaki i gotowości

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane