Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Za życiem dla rodzin

  .).  Centrum usług  Jedną z propozycji jest utworzenie centrum usług. Będzie ono odpowiedzialne za realizację usług w gminie, zarówno własnych, jak i zleconych (...)

 • Konferencja PAIiIZ i KPMG

  , które pozwolą im obniżyć koszty operacyjne. Rozwiązaniem, które wspiera realizację tego celu, jest centralizacja wybranych funkcji biznesowych (np. księgowości) w Centrum Usług Wspólnych. (...)

 • Skupienie usług geoinformacyjnych rządu

  ;zagospodarowanie przestrzenne, infrastruktura informacji przestrzennej) niezbędnych do utworzenia centrum usług geoinformacyjnych rządu. Integracja tych instrumentów oznacza stworzenie podstaw (...)

 • Porada prawna na temat centrum usług

  Nie szukaj dłużej informacji na temat centrum usług, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Konferencja "Outsourcing w Polsce - stan obecny i perspektywy rozwoju"

  Hotelu Radisson SAS, w Warszawie.Celem konferencji była promocja Polski jako nowoczesnego europejskiego centrum usług BPO oraz przedstawienie najnowszych trendów na rynku outsourcingowym (...)

 • Komisja udostępnia europejskie superkomputery do prac nad zrównoważonymi źródłami energii

  część prowadzonych badań, takich jak na przykład symulacje eksploatacji reaktora termojądrowego. DEISA, rozproszone i wysokowydajne europejskie centrum usług komputerowych, któremu na lata (...)

 • Jak będą przeprowadzane egzaminy eksternistyczne?

  egzaminów eksternistycznych może uczęszczać na wybrane zajęcia edukacyjne w szkole dla dorosłych, za zgodą dyrektora szkoły, centrum lub zespołu, na zasadach określonych w statucie szkoły, centrum (...)

 • Będzie wsparcie na innowacyjność

  badawczo-rozwojowe w danym miesiącu. Odpis ten obciąża koszty działalności centrum badawczo-rozwojowego. Równowartość dokonanych odpisów centrum badawczo-rozwojowe przekazuje na (...)

 • Gdzie zostaną scentralizowane usługi informatyczne KAS?

  usług informatycznych w ramach resortu finansów mają zostać przejęte przez istniejącą jednostkę budżetową Ministerstwa Finansów – Centrum Informatyki Resortu Finansów (...)

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 1-20a)

  przypadku obniżenia lub zwrotu podatku od towarów i usług lub zwrotu podatku akcyzowego zgodnie z odrębnymi przepisami - naliczony podatek od towarów i usług lub zwrócony (...)

 • Centrum badawczo-rozwojowe - inwestycja w innowacyjność procentuje

  usług wskazanych w aktualnie obowiązującym dziale 72 Polskiej Klasyfikacji Wyrobów i Usług. Do wniosku należy dołączyć sprawozdanie finansowe za rok obrotowy poprzedzający złożenie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane