Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ulga odsetkowa do końca 2027 r. dla tych, którzy się "załapali"

  dnia 1 stycznia 2002 r. i zapłacone od tego dnia, od tej części kredytu, która nie przekracza kwoty stanowiącej iloczyn 70 m2 powierzchni użytkowej i wskaźnika przeliczeniowego 1 m2 powierzchni

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych (art. 15 - 16m)

  kosztów używania, dla potrzeb działalności gospodarczej, samochodów osobowych niestanowiących składników majątku podatnika - w części przekraczającej kwotę wynikającą (...)

 • Ulga odsetkowa a zakup udziałów w kamienicy

  mających na celu zaspokojenie własnych potrzeb mieszkaniowych. Jednym z celów dopuszczonych dla zastosowania ulgi jest nadbudowa lub rozbudowa budynku na cele mieszkalne lub przebudowa (przystosowanie

 • Opinia prawna na temat cena 1m2 dla potrzeb obliczenia limitów

  Nie szukaj dłużej informacji na temat cena 1m2 dla potrzeb obliczenia limitów, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zasady obliczania kwoty partycypacji - opinia prawna

  jeszcze jedno istotne dla opisanego problemu pojęcie, które może tu także mieć znaczenie dla Pana sytuacji, czyli mogło wpłynąć na kwotę (jej wysokość), jaką Pan zapłacił. Chodzi tu (...)

 • Ulga mieszkaniowa

  naziemnych, z wyjątkiem powierzchni piwnic i klatek schodowych oraz szybów dźwigów). Powierzchnie pomieszczeń lub ich części oraz część kondygnacji o wysokości w świetle od 1,40 m do (...)

 • Mieszkanie dla młodych

  , dla osób zaciągających kredyt wynoszący co najmniej 50% wartości nieruchomości i na okres co najmniej 15 lat. Jaką nieruchomość obejmuje program? służącą zaspokajaniu potrzeb (...)

 • Ustalenie stawek za wodę

  taryfach.   woda, cena, gmina, ustalenie

 • Ubezpieczenie samochodu a wartość początkowa

  przychodów? Naczelnik US postanowił, że: „Dany składnik majątkowy może być zaliczony do środków trwałych dopiero wówczas, gdy jest kompletny i zdatny do użytku dla potrzeb firmy. (...)

 • Limity odliczeń PIT za 2008 rok

  osobę niepełnosprawną zaliczoną do I lub II grupy inwalidztwa albo dzieci niepełnosprawne, które nie ukończyły 16 roku życia, dla potrzeb związanych z koniecznym przewozem na niezbędne (...)

 • VAT w wartości początkowej środka trwałego

  ustawy o VAT, a zatem może być ujęta w wartości początkowej środka trwałego dla potrzeb amortyzacji (tak też powyższe przepisy jest rozumiany w literaturze podatkowej, por. M. Wieczorek-Fronia, (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane