Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak zarejestrować indywidualną działalność gospodarczą?

  objętych VAT powinieneś we właściwym urzędzie skarbowym złożyć druk zgłoszeniowy VAT-R. Możesz go także dołączyć do wniosku o rejestrację w CEIDG.  Kto musi zarejestrować się jako podatnik (...)

 • Pełnomocnik przedsiębiorcy

  pełnomocnictwa. Jeśli ujawniłeś pełnomocnika w swoim wpisie w CEIDG, załatwiając Twoją sprawę może on powołać się na pełnomocnictwo ujawnione przez Ciebie w tzw. rejestrze pełnomocnictw CEIDG. (...)

 • Podstawowe zasady zakładania spółki cywilnej

  . System teleinformatyczny CEIDG przesyła wnioskodawcy na wskazany adres poczty elektronicznej potwierdzenie złożenia wniosku.  Wniosek o wpis do CEIDG może być również złożony (...)

 • Porada prawna na temat ceidg

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ceidg, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Konstytucja Biznesu już niedługo...

  możliwe będzie udostępnianie przez przedsiębiorcę online w CEIDG informacji o udzielonych przez niego pełnomocnictwach i ustanowionych prokurentach. Opublikowanie przez przedsiębiorcę w CEIDG

 • Wznawiając działalność po wakacjach pamiętaj o złożeniu wniosku

  złożonego wniosku do CEIDG, trzeba pamiętać także o ZUS i jego formularzach. Przedsiębiorca wznawiający działalność gospodarczą poza informacją do CEIDG, na podstawie której ZUS przygotuje (...)

 • Uwagi do projektu nowelizacji ustawy o swobodzie działalności gospodarczej

  ;w, udostępnianiu z CEIDG informacji oraz umożliwieniu wglądu do danych zawartych w CEIDG. Co do zadania związanego z ewidencjonowaniem przedsiębiorców PKPP Lewiatan nie zgłasza uwag

 • Doręczenie pisma sądowego na nieistniejący adres

  gospodarczej dane ujawnione w CEIDG podlegają domniemaniu prawdziwości:   Art. 33. Domniemywa się, że dane wpisane do CEIDG są prawdziwe. Jeżeli do CEIDG wpisano dane niezgodnie (...)

 • Cztery drogi do jednej firmy

  stronie CEIDG (ceidg.gov.pl). W pozostałych przypadkach samo złożenie wniosku on-line na stronie CEIDG, który jest dostępny bez logowania, nie zakończy procedury rejestracyjnej. Konieczna będzie (...)

 • Zgłoszenie do ZUS razem z wnioskiem o wpis do CEIDG

  -1. Jakie dokumenty można złożyć razem z wnioskiem o wpis - CEIDG-1? Razem z wnioskiem o wpis - CEIDG-1 - możesz złożyć w urzędzie miasta, dzielnicy lub w gminie dokumenty: ZUS ZUA (...)

 • Dane przedsiębiorcy - osoby fizycznej

  . Tym niemniej dane te są dostępne z innych źródeł jak choćby wspomniane w interpelacji dane urzędu gminy. Można je uzyskać na podstawie Centralnej Ewidencji Ludności. adres, ceidg, sąd

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane