Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Stawka VAT dla usług cateringowych

  (wraz z dodatkami), napojów bezalkoholowych gazowanych, wód mineralnych, a także sprzedaży w stanie przetworzonym innych towarów opodatkowanych stawką 22%. catering, usługi cateringowe, stawka VAT

 • Odliczanie VAT od usług cateringowych

  . usługi gastronomiczne, catering, katering, klasyfikacja, odliczenie VAT, reprezentacja

 • Umowa o organizację bankietu

  określić w umowie świadczenia organizatora, tak aby uniknąć mogących powstać na tym polu jakichkolwiek nieporozumień. dzieło, usługi, bankiet, organizacja imprez, catering

 • Porada prawna na temat catering

  Nie szukaj dłużej informacji na temat catering, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Działalność nierejestrowa w praktyce

  . catering), kulturalnych i rozrywkowych, wskazanych obecnie szczegółowo w § 4 rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy

 • VAT od kanapek

  stanie przetworzonym innych towarów opodatkowanych stawką 22%. kanapki, posiłki, catering, stawka VAT, usługi dostarczania posiłków

 • Zwolnienia z kas fiskalnych na 2018 rok

  również sezonowo, oraz – usług przygotowywania żywności dla odbiorców zewnętrznych (catering), j) fryzjerskich, kosmetycznych i kosmetologicznych, k) kulturalnych (...)

 • Koncesja na sprzedaż alkoholu a firma cateringowa

  ); powyżej 18 % zawartości alkoholu. Także zatem i na alkohole niskoprocentowe wymagane jest zezwolenie. Kto i na jakich zasadach może sprzedawać alkohol? alkohol, catering, sprzedaż, (...)

 • Umowa outsourcingu

  zleceniu przez daną firmę na zewnątrz wykonywania określonych zadań. Może to być opieka medyczna dla pracowników, reklama, prowadzenie księgowości, catering, sprzątanie pomieszczeń biurowych. (...)

 • Niepełnosprawni aktywni w ZAZ

  -gastronomiczne, catering, sprzedaż artykułów spożywczych. Ostatnie dane z Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności potwierdzają pozytywny trend w zakresie sytuacji osób niepełnosprawnych (...)

 • Konkurs dla młodych prawników. Do wygrania 10 staży w renomowanej kancelarii.

  Prawa i Administracji UW. O catering podczas finału zadba restauracja Rondo Royal w Warszawie.  Źródło: PKPP Lewiatan - www.pkpplewiatan.pl absolwenci, konkurs, młodzi prawnicy, staże, renomowana

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • catering nowa stawka vat w 2011

  Witam Jaki w roku 2011 jest podatek od usług cateringowych z góry dziekuje za wszelkie informacje. Pozdrawiam

 • świadectwo pracy a pracodawca który wyparował

  Witam od dnia 2004.07 do dnia 08.2012 pracowałam w firmie Jazz Bistro Group/Prorest Catering Sp. z o.o. ul. Piękna 20, 00 ? 549 Warszawa tel. +48 22 (...)

 • Ile urlopu mi się należy???

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane