Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Alimenty po zaprzeczeniu ojcostwa

  . Wyszłam ponownie za mąż, a mąż uznał moje drugie dziecko - nie jest jednak jego ojcem biologicznym. Niedawno otrzymałam informacje, że były mąż założyć chce sprawę o (...)

 • Czy były mąż może sprzedać bez mojej zgody nasz dom?

  majątku wspólnego – nawet kiedy drugim współwłaścicielem byłaby inna osoba, niż były mąż. Aby tego uniknąć, mogłaby Pani skierować do sądu wniosek o zakaz zbywania (...)

 • Ustalenie adresu byłego męża

  albo, jeśli w ogóle nie wiadomo gdzie mieszka były mąż, z Centralnego Biura Adresowego. Informacja prawna Ustalenie adresu dłużnika wyjaśni, jak uzyskać te dane. Jeśli były (...)

 • Porada prawna na temat były mąż

  Nie szukaj dłużej informacji na temat były mąż, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustalenie widzeń dziecka z ojcem

  rozwodzie kontakty ojca z dzieckiem były częste. Od dnia orzeczenia rozwodu były mąż ograniczył kontakty, od 1 czerwca 2010 nie poświęcił dziecku ani jednego weekendu, jego wizyty (...)

 • Mieszkanie spółdzielcze własnościowe po rozwodzie

  mieszkaniowej za zadłużenie, jeśli były mąż nie będzie płacił czynszu (to mąż jest członkiem spółdzielni)? Czy wymeldowanie się żony byłoby w tej sytuacji korzystniejsze dla (...)

 • Podział majątku po rozwodzie

  . Były mąż twierdzi, że cały powyższy majątek należy do niego i stawia świadków, że przed ślubem miał dużo pieniędzy pochodzących ze spadku. Od 12 lat były mąż przebywa (...)

 • Zwrot nakładów na dom

  powinny być dokonane w postępowaniu działowym. Byli małżonkowie mogą też dokonać podziału i rozliczeń w drodze umowy, jak to prawdopodobnie proponuje były mąż. Jednak jeśli żona nie (...)

 • Moje osobiste oszczędności a rozwód

  Zanim wyszłam za mąż miałam już konto bankowe i oszczędności na nim. Po ślubie część z nich wydałam na wyposażenie mieszkania, które po rozwodzie były mąż zagarnął jak swoje. (...)

 • Eksmisja samotnej matki z dziećmi

  Matka samotnie wychowuje 5- ciorga dzieci (tylko jedno dziecko jest pełnoletnie). Były mąż nie płaci zasądzonych alimentów. świadczenie wypłacane było przez Fundusz Alimentacyjny. Matka z (...)

 • Zwrot kosztów zastępstwa procesowego

  powództwo w zakresie 25%. Czy w takiej sytuacji będę musiała zwrócić koszty za adwokata bylem mężowi? Chcę nadmienić, że obecnie nie pracuję, a jeszcze dowiedziałam się, że były mąż (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?

  Bo nie wiem czy warto jest się ciągać po sądach na przykład za 150 zł. miesięcznie, szczególnie interesuja mnie sądy na górnym ślasku, z góry (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Podwyższenie alimentów

  Wyczytałam, że o podwyższenie alimentów mogę starać się po roku od uprawomocnienia się wyroku. Czy to prawda? Pomóżcie. (madzia) Po 6 miesiącach (...)

 • widzenia z dzieckiem

  Chciałabym się dowiedzieć czy jako matka dziecka, to ja mogę złożyć wniosek o ustalenie liczby widzeń z dzieckiem? Ojciec dziecka jest osobą nahalną (...)

 • MIESZKANIE WLASNOSCIOWE a rozwod

  Jestem w trakcie rozwodu,wraz z mężem posiadamy wspóne własnosciowe mieszkanie.Czy jest szansa eksmisji męża? Mąż nie pracuje, jest alkoholikiem, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane