Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zasady korzystania z własnego jeziora - opinia prawna

  udzielenie odpowiedzi na następujące pytania: Czy mogę w swoim jeziorze (ja, moja rodzina, znajomi etc.) łowić ryby na wędkę bez posiadania tzw. karty wędkarskiej i czy w takim przypadku (...)

 • Budowa tarasu

  zagospodarowaniu przestrzennym; W zależności od charakteru budowy, prawo budowlane przewiduje wiele szczegółowych wymogów, które należy spełnić, aby uzyskać pozwolenie na (...)

 • Budowa wędzarni

  konieczne będzie pozwolenie na budowę. budowa, pozwolenie na budowę, wędzarnia, zgłoszenie, starosta, organ administracji publicznej, decyzja, inwestycja, obiekt, budynek, definicja, grunt

 • Porada prawna na temat budowa pomostu na jeziorze

  Nie szukaj dłużej informacji na temat budowa pomostu na jeziorze, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dostęp do linii brzegowej jeziora

  zasobu nieruchomości Skarbu Państwa nie wchodzą grunty pokryte wodami powierzchniowymi płynącymi , których granicą jest linia brzegowa. Pozwolenia na budowę nie wymaga budowa pomostów o (...)

 • Wstrzymanie prac na budowie

  ;warszawskiego" na kołach, z ustawionym pomostem na wysokości około 1,5 m, zmontowanego niezgodnie z dokumentacją techniczną (brak przekątni i podłużnic przy dolnych ramkach, brak pełnego (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane