Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Budowa domu przy blacharni

  Chciałbym sie dowiedzieć czy mógłbym u Państwa zaczerpnąć informacji na temat prawa budowlanego. Jestem posiadaczem działki budowlanej znajdujacej (...)

 • czy na budowę ogrodzenia trzeba specjalne pozwolenie?

  Witam! Zbliżają się ciepłe dni. Chciałbym zrobić porządek wokół domu i zbudować ogrodzenie wokół niego. czy jest konieczne pozwolenie na (...)

 • WALCZE O KONTAKT Z SYNEM

  Moja zona rok po slubie stwierdziła ze małzenstwo to była pomyłaka zaczeła pracowac w policji i zgłupiała zrobiłem sie zazdrosny bo dostawała (...)

 • samowola budowlana

  zacząłem budowę budynku w obecnej chwili wybudowałem do zera bez prawomocnego pozwolenia wszystko jest zgodnie z przepisami i projektem, życzliwość (...)

 • obniżenie alimentów a świadkowie mojego majątku

  Na sprawie o obniżenie alimentów, matka mojej córki stwierdziła, ze pracuję za granicą, ze cały mój majątek w tym samochód przepisałem na rodzinę, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane