Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rozliczenie rachunków już po złożeniu PIT? Sprawdź kiedy

  , PIT-19A (UŻYWAJĄC NIP) Zeznania za 2011 r. i 2012 r. - PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28, PIT-16A, PIT-19A Składając (...)

 • Formularze PIT 2011. Sprawdź zmiany

  ;łmałżonek zezwala na wspólne opodatkowanie. Dlatego w PIT-37 i PIT-36 (część K) przy miejscu na podpis pojawi się pouczenie, że za fałszywe zeznania grozi kara. W roku 2011 (...)

 • PIT 2012. Jak rozliczyć się przez Internet?

  ,- data urodzenia,- numer PESEL (jeśli podatnik posiada ten numer),- kwota przychodu wskazana w PIT za rok 2011(jeśli nie był składany, to wpisujemy w odpowiedniej rubryce 0 zł).   Ponadto (...)

 • Porada prawna na temat broszura pit 37 za 2011 rok

  Nie szukaj dłużej informacji na temat broszura pit 37 za 2011 rok, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prowadzenie ewidencji księgowej w formie podatkowej księgi przychodów i rozchodów

  to prowadzenia księgi podmioty wymienione w 24a.1 PIT , których przychody, za poprzedni rok podatkowy wyniosły w walucie polskiej poniżej równowartości kwoty określonej w (...)

 • PIT 2010: wspólne rozliczenie z małżonkiem

  Trzeba złożyć do 2 maja PIT-36 lub PIT-37 oraz spełnić szereg warunków. Pierwszym jest pozostawanie w związku małżeńskim przez cały rok podatkowy. Aby złożyć wspólny (...)

 • PIT 2011. Jak poprawić błędy w rozliczeniu?

  , przesyłając papierową deklarację podatkową. One też mogą skorygować PIT w formie on-line. Ile czasu masz na poprawienie PIT? Zgodnie z przepisami rozliczenia za 2011 rok (...)

 • Czy emeryt musi rozliczyć PIT - PIT 2016

  skarbowych, w terminie do 28 lutego 2017 roku PIT- 40A/11A,  czyli roczne obliczenie podatku przez organ rentowy (PIT-40A) lub informację o dochodach uzyskanych od organu rentowego (PIT-11A) (...)

 • Jakie ulgi podatkowe w 2011 roku?

  Za każdy miesiąc opieki nad dzieckiem odpiszemy od podatku 92,67 zł. Gdy korzystamy z internetu odliczymy dodatkowo od dochodu 760 zł rocznie. Wypełniając PIT za 2010 rok nie zapomnijmy, (...)

 • PIT 2011: Zmiany w ulgach podatkowych

  wydatków za przeglądanie stron www fakturami VAT. Mimo, że zmiana weszła w życie w zeszłym roku, to pierwszy raz skorzystamy z ułatwień rozliczając PIT za rok 2011, (...)

 • Jak najkorzystniej zatrudnić nianię?

  wynagrodzenia za pracę, finansuje budżet państwa za pośrednictwem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Składki są finansowane przez budżet państwa niezależnie od tego, czy niania podlega ubezpieczeniom (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • PIT 37 instrukcja !!!

  Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • Niepoprawne dane w pit 37

  Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Z góry przepraszam za dział, w którym umieściłem zapytanie, ale nie znalazłem innego, do którego pasowałoby (...)

 • PIT 2010 - jakie e-PITy złożymy przez Internet bez podpisu elektronicznego ?? SPRAWDŹ !

  Od 1 stycznia 2011 r. podatnicy będą mogli przesyłać dziewięć zeznań za 2010 rok bez stosowania bezpiecznego e-podpisu. PITy, które można składać (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane