Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Braki formalne

  Witam, jestem poirytowany. Napisałem skargę na decyzję Wojewody do WSA. Dostałem pismo, w którym poinformowano mnie, że została ona odrzucona, (...)

 • Podwyższenie alimentów w sądzie okręgowym

  Witam, chciałam złożyć pozew o podwyższenie alimentów. Wiem, że robi się to w Sądzie Rejonowym, gdzie mieszkają dzieci. Były mąż mieszka w (...)

 • wniosek o niezwracanie pozwu

  Witam, mam taki problem. 5 marca złożyłam pozew rozwodowy do sądu, 13 marca odebrałam pismo, że mam uzupełnić braki formalne, poprzez podpisanie (...)

 • ile można czekać

  witam,w kwietniu zlożyłam pozew do sądu rejonowego o podwyżke alimentow na trojke dzieci z kwoty 180zł na 350 zł ,sąd przychylił się do mojego (...)

 • Pozew o ustalenie istnienia stosunku pracy,pismo z sądu o uzupełnienie braków formalnych.

  Pozew o ustalenie stosunku pracy z dwóch firm, pracowałem na umowę zlecenie przez rok czasu w jednej firmie a w drugim podmiocie 7 miesięcy, były (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane