Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • biznesplan jak zrobić?

  Witam! Chciałabym założyć prywatne przedszkole. Wiem, żeby móc stanąć do przetargu pod lokum potrzebny jest biznesplan. Jednak ja jestem Pedagogiem (...)

 • Ile wg was kosztuje utrzymanie 12 letniego dziecka?

  Przy czym dziecko nie choruje, dobrze się uczy-nie wymaga korepetycji, uczeszcza na zajęcia pozalekcyjne- bezpłatne, szkoła na miejscu.Ile alimentów (...)

 • Biznes - riksza

  Plan jest taki, żeby ogarnąć własną działalność w ramach przewozu osób rikszą na terenie centrum mojego miasta, oraz okolicznego parku uzdrowiskowego (...)

 • e-biznes

  witam, mam pytanie czy mam obowiązek rejestracji firmy internetowej tak jak w przypadku normalnej firmy?? Moja działalność będzie opierała się na (...)

 • wypowiedzenie umowy na czas określony bez okresu wypowiedzania w umowie

  Witam, po krótce sprawa wygląda tak, że podpisałem umowę na czas okleślony - 6lat na wynajem lokalu. W umowie nie został zapisany czas wypowiedzenia (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane