Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Money.pl inwestuje w serwis prawniczy e-prawnik.pl

  ). E-prawnik.pl to natomiast lider wśród serwisów internetowych dostarczających informacje prawne na żądanie. Odwiedza go ponad 400 tys. użytkowników miesięcznie, co daje mu 7 miejsce w kategorii Biznes

 • Raport Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2008

  pracownikami, klientami, dostawcami, społecznością lokalną i innymi interesariuszami. Odpowiedzialny biznes to taki sposób prowadzenia firmy, w którym celem priorytetowym jest osiągnięcie (...)

 • Fundusze unijne dla firm

  . Pomoc uzyskasz w ośrodkach innowacji - parkach technologicznych z Polski Wschodniej. Z ich oferty będziesz mógł skorzystać, jeśli masz mniej niż 35 lat, masz innowacyjny pomysł na biznes i (...)

 • Porada prawna na temat biznes

  Nie szukaj dłużej informacji na temat biznes, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wirtualna ziemia obiecana

  roku startowaliśmy z portalem, szef jednej z największych polskich firm doradztwa personalnego powiedział nam: nie rozumiem, na czym wasz biznes ma polegać, ale wiem że na tym się nie da zarobić –

 • Wkład zakładowy w sp. z o.o.

  świadczenie pracy bądź usług. Tym samym wykluczone zostały jakiekolwiek biznes plany lub opracowania know-how.   spółka z o.o.o., kapitał zakładowy,

 • Młodzi stawiają na własny biznes

  . Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej przeznaczy na program 500 mln zł do 2021 r.Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Biznes, pożyczka

 • Nabór wniosków na e-biznes na lata 2007-2013 właśnie ruszył

  , podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego. Źródło danych z tabeli: PARP e-biznes, działanie 8.1

 • Unia Europejska wesprze tych, którzy chcą rozwinąć własny biznes

  trzykrotność planowanych wydatków inwestycyjnych. W tym wypadku przykładowy przedsiębiorca mógłby dofinansować środek transportu kwotą 270 tys. zł (3 x 90 tys. zł). Biznes nie musi być innowacyjny (...)

 • XI edycja Konkursu Ogólnopolskie Nagrody „Czystego Biznesu” rozpoczęta!

  Krajowych Nagród „Biznes dla Środowiska" - krajowej eliminacji Europejskich Nagród „Biznes dla Środowiska" organizowanego przez Komisję Europejską. Fundacja Partnerstwo (...)

 • Dotacje z UE. Można dostać nawet 300 tys. zł.

  finansującego, koszty refinansowania odsetek, koszty bieżące oraz opłaty ubezpieczeniowe) Źródło: ARiMR   Biznes nie musi być innowacyjny czy niszowy – wystarczą tradycyjne rodzaje (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • biznesplan jak zrobić?

  Witam! Chciałabym założyć prywatne przedszkole. Wiem, żeby móc stanąć do przetargu pod lokum potrzebny jest biznesplan. Jednak ja jestem Pedagogiem (...)

 • Ile wg was kosztuje utrzymanie 12 letniego dziecka?

  Przy czym dziecko nie choruje, dobrze się uczy-nie wymaga korepetycji, uczeszcza na zajęcia pozalekcyjne- bezpłatne, szkoła na miejscu.Ile alimentów (...)

 • wypowiedzenie umowy na czas określony bez okresu wypowiedzania w umowie

  Witam, po krótce sprawa wygląda tak, że podpisałem umowę na czas okleślony - 6lat na wynajem lokalu. W umowie nie został zapisany czas wypowiedzenia (...)

 • Biznes - riksza

  Plan jest taki, żeby ogarnąć własną działalność w ramach przewozu osób rikszą na terenie centrum mojego miasta, oraz okolicznego parku uzdrowiskowego (...)

 • Odsetki ulegają przedawnieniu?

  Co z odsetkami za niepłacenie lub płacenie po terminie alimentów? Czy one się przedawniają , tak jak same alimenty? pomocne linki: http://e-prawnik.pl/domowy/prawo-cywilne-1/przedawnienie-1/odpowiedzi/przedawnienie-odsetek.html http://e-prawnik.pl/biznes/prawo-cywilne/przedawnienie/odpowiedzi/termin-przedawnienia-odsetek.html http://e-prawnik.pl/biznes/prawo-cywilne/przedawnienie/odpowiedzi/termin-przedawnienia-odsetek-1.html http://e-prawnik.pl/biznes/prawo-cywilne/wlasnosc/odpowiedzi/termin-przedawnienia-odsetek-ustawowych.html (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane