Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

  . Dział VIIaWymiana informacji podatkowych z innymi państwami Rozdział 1Zasady ogólne wymiany informacji podatkowych Art. 305a.  W zakresie i na zasadach wynikających (...)

 • Wymiana informacji podatkowych z innymi państwami

  podmiotów, o której mowa w dziale V, w zakresie automatycznej wymiany informacji podatkowych o tych jednostkach. Przepisy ustawy nie będą natomiast miały (...)

 • Rozporządzenia wykonawcze do ustawy o VAT

  ;r zgłoszenia rejestracyjnego w zakresie VAT w brzmieniu obowiązującym przed dniem wejścia w życie w/w rozporządzenia. Nie dotyczy to jednak podatników, o których (...)

 • Porada prawna na temat biuro wymiany informacji podatkowych w koninie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat biuro wymiany informacji podatkowych w koninie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustawa o kontroli skarbowej

  wystąpienia do instytucji finansowych wymienionych w art. 33 ust. 1-3 o przekazanie tych informacji, albo  3) w terminie wyznaczonym przez organ kontroli skarbowej nie udzieli (...)

 • Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów i jej opodatkowanie VAT-em

  kurs wymiany ostatnio wyliczony i ogłoszony, w przypadku niewystawienia faktury w terminie, w którym podatnik obowiązany jest do jej wystawienia, kwoty wyrażone w walucie (...)

 • Jest ustawa łącząca Polskę i Gibraltar

  porozumienia dotyczące kosztów wynikających z wymiany informacji podatkowych. Zwykłe koszty poniesione w związku z udzieleniem pomocy będą ponoszone przez Stronę poroszoną o (...)

 • Umowa z Liberią o wymianie informacji podatkowych ratyfikowana

  ogranicza się do wymiany informacji na żądanie i nie obejmuje wymiany spontanicznej lub automatycznej. Informacje w sprawach podatkowych będą wymieniane bez względu na to, (...)

 • Prawo celne - Kodeks celny

  finansów publicznych określi, w drodze rozporządzenia, ogólne warunki i wzory ewidencji prowadzonych w wolnym obszarze celnym lub składzie wolnocłowym, mając na uwadze zapewnienie (...)

 • VAT do zmiany

  ;, które do 2019 r. powinny wejść w życie. Tych krótkoterminowych środków wyraźnie domagały się państwa członkowskie, aby poprawić codzienne funkcjonowanie obecnego systemu (...)

 • Jak uzyskać zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego?

  7 lipca 2015 r. w sprawie udzielania informacji o osobach oraz o podmiotach zbiorowych na podstawie danych zgromadzonych w Krajowym Rejestrze Karnym - określa: wykaz sądów, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • VAT-25

  Witam, Zakupiłem motocyl w Stanach Zjednoczonych, motocyl przyszedl w kontenerze do Gdyni, nastepnie zostal oclony w Niemczech, gdzie zostało zapłacone (...)

 • Chcę rozwodu - SZUKAM b. dobrego ADWOKATA

  Jeśli ktoś z Państwa może mi polecić bardzo dobrego adwokata z Warszawy specjalizującego się w rozwodach i sprawach mająkowych to bardzo proszę (...)

 • Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!!

  Szukam bardzo dobrego prawnika!!! Chodzi o rozwód z orzeczeniem o winie. Czy możecie mi kogoś polecić? Rejon Poznania. Słyszałem o kancelarii Grzybkowski (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane