Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Niebezpieczne kryptowaluty

  finansowy. kryptowaluty, waluty wirtualne, bitcoin, litecoin, ether

 • Jakie są skutki podatkowe obrotu kryptowalutami w PIT, VAT i PCC?

  . kryptowaluta, bitcoin, litecoin, ether, obowiązek podatkowy, skutki podatkowe, obrót kryptowalutami, PIT, VAT, PCC, podatek, opodatkowanie, podatek dochodowy od osób fizycznych, podatek od towarów (...)

 • Waluty wirtualne będą uregulowane

  , kryptowaluty, Komitet Bezpieczeństwa Finansowego, waluty wirtualne, bitcoin, Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych

 • Porada prawna na temat bitcoin

  Nie szukaj dłużej informacji na temat bitcoin, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Niebezpieczeństwa związane z inwestowaniem w tzw. monety czy tokeny

  określoną „walutę” wirtualną/kryptowalutę (np. Bitcoin, Ether). Kampanie, których celem jest promocja sprzedaży tokenów, prowadzone są w Internecie i praktycznie każdy, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane