Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Szansa na polskie leki...

  , biomedycyna, Będzie Instytut Biotechnologii Medycznej, biotechnologia, leczenie, nauka, badania, farmakologia

 • BioForum 2009

  , biotechnologia, farmacja

 • Rusza "Horyzont 2020". Na naukę Bruksela wyda 80 mld euro

  -komunikacyjne, nanotechnologia, zaawansowana produkcja przemysłowa, robotyka, biotechnologia i przemysł kosmiczny. Wyzwania społeczne: 2,8 mld euro na innowacyjne projekty będące odpowiedzią na (...)

 • Porada prawna na temat biotechnologia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat biotechnologia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rosnące ceny żywności...

  ;natychmiastowej i pogłębionej dyskusji na temat roli, jaką nowoczesna biotechnologia może odgrywać w zapewnianiu stałej produkcji żywności za rozsądną cenę" Lepsza polityka rozwoju 75% (...)

 • Uznawanie zagranicznych kwalifikacji i leczenie u farmaceutów

  wykształcenia współczesnego farmaceuty. Znalazło się w tym programie szereg nowych przedmiotów, takich jak: biologia molekularna, immunologia, biotechnologia farmaceutyczna, farma­koekonomika i kilka (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane