Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

    Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

  • Bilet lotniczy

    Witam Czy jeżeli ktoś się spóźni na samolot bilet przepada czy koszty biletu zostają zwrócone (przynajmniej część)?

  • Tani bilet lotniczy-prawa konsumenckie.

    Czy jeżeli kupię tani bilet na przelot, a samolot, opóźnie się, nie przyleci czy się zaspuje i mnie uziemi w jakims miescie to przysługują mi takie (...)

  • Anulowanie rezerwacji biletu bez wiedzy i zgody

    Witam Pewna osoba bez mojej wiedzy anulowała mój bilet lotniczy na kilka godzin przed odlotem. Osoba to miała taką możliwość gdyż pod tym samym (...)

  • zwrot biletów lotniczych

    Witam, czy mogę oddać bilet lotniczy który kupiła inna osoba a ja go od niej odkupiłam, okazało się że też nie mogę wtedy lecieć. Co mam zrobić??


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane