Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Likwidacja spółki - obowiązki likwidatorów

  gospodarczej oznacza poprawny bilans otwarcia likwidacji. Bilans otwarcia musi być poddany ocenie rady nadzorczej. Ponadto walne zgromadzenie powinno ustosunkować się do bilansu (...)

 • Uprawnienia likwidatora i wartość zbywcza

  ;likwidatorzy sporządzają bilans otwarcia likwidacji. Bilans ten likwidatorzy składają zgromadzeniu wspólników do zatwierdzenia. Do bilansu likwidacyjnego należy przyjąć wszystkie (...)

 • Termin zatwierdzenia sprawozdania likwidacyjnego

  likwidacji powinno być zwołane zgromadzenie wspólników celem zatwierdzenia tego bilansu? Zgodnie z art. 281 kodeksu spółek handlowych  likwidatorzy sporządzają bilans otwarcia (...)

 • Porada prawna na temat bilans otwarcia likwidacji

  Nie szukaj dłużej informacji na temat bilans otwarcia likwidacji, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rozwiązanie i likwidacja spółki z o.o.

  ;łki ulegają otwarciu na dzień otwarcia likwidacji i na ten dzień sporządza się bilans otwarcia likwidacji. Bilans ten podlega zatwierdzeniu przez zgromadzenie wspólników. Dodatkowo, (...)

 • Spółka w likwidacji a wycena aktywów

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została postawiona w stan likwidacji. Na dzień poprzedzający dzień podjęcia uchwały należy przygotować bilans otwarcia spółki w likwidacji, (...)

 • Rozwiązanie i likwidacja spółki akcyjnej

  ukończenia spraw będących w toku. Likwidatorzy powinni sporządzić bilans otwarcia likwidacji. Bilans zostaje zatwierdzony przez walne zgromadzenie. Po upływie każdego roku obrotowego (...)

 • Bilans likwidacji spółki z o.o.

  ogłoszenia o otwarciu likwidacji i wezwaniu wierzycieli. spółka z o.o., ograniczoną odpowiedzialnością, bilans, otwarcia likwidacji, otwarcie, podział, majatek, wierzyciele

 • Kodeks spółek handlowych (art. 201-300)

  bilans otwarcia likwidacji. Bilans ten likwidatorzy składają zgromadzeniu wspólników do zatwierdzenia.§ 2. Likwidatorzy powinni po upływie każdego roku obrotowego składać (...)

 • Wycofanie aportu ze spółki z o.o. i jej likwidacja - opinia prawna

  likwidacji i na ten dzień sporządza się bilans otwarcia likwidacji, który należy przedłożyć zgromadzeniu wspólników do zatwierdzenia (art. 281 k.s.h.). Likwidatorzy powinni (...)

 • Wycena majątku likwidowanej spółki

  Jak likwidator powinien wycenić wartość majątku spółki na dzień otwarcia likwidacji? Zgodnie z regulacją ksh likwidatorzy powinni sporządzić bilans otwarcia likwidacji. (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane