Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak wszcząć postępowanie przed sądem?

  nadany. Jeżeli wpłata na rachunek bieżący dochodów sądu została dokonana przed wezwaniem do uiszczenia opłaty sądowej, kopię dowodu wpłaty należy przesłać niezwłocznie do właściwego (...)

 • Jak uzyskać odpis księgi wieczystej lub zaświadczenie o zamknięciu księgi wieczystej?

  ) NBPLPLPW dla przelewów zagranicznych) Za wnioski składane do ekspozytury Centralnej Informacji opłatę należy wnieść na rachunek bieżący dochodów sądu, przy którym (...)

 • Dowody opłat sądowych

  sprawy, o ile został nadany. Jeżeli wpłata na rachunek bieżący dochodów sądu została dokonana przed wezwaniem do uiszczenia opłaty sądowej, kopię dowodu wpłaty należy przesłać niezwłocznie (...)

 • Porada prawna na temat bieżący

  Nie szukaj dłużej informacji na temat bieżący, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Indeks Biznesu PKPP Lewiatan - styczeń 2009

  wskaźnikiem koniunktury gospodarczej w kraju, obliczanym i publikowanym miesięcznie od początku 2003 r. Powstaje na podstawie prognoz czołówki ekonomistów polskich oceniających koniunkturę na bieżący (...)

 • Brak własnoręcznego podpisu na wydruku potwierdzającym wniesienie opłaty

  zawiera wystarczających danych pozwalających na przyjęcie, że opłata od wniosku została uiszczona, tj. że dotyczy tego wniosku, że wniesiona została na rachunek bieżący dochodów właściwego (...)

 • Jakie dokumenty stanowią podstawę prawa do zasiłku chorobowego?

  . Zaświadczenie lekarskie e-ZLA, które obejmuje okres bieżący stanowi dokument do ustalenia uprawnień do zasiłku chorobowego. Na profilu informacyjnym płatnika składek na PUE ZUS oraz na profilu

 • Odrzucenie wniosku urlopowego.

  wniosek o urlop za rok bieżący potrzebuję jakiegoś specjalnego uzasadnienia? Z jakim wyprzedzeniem w stosunku do wnioskowanego terminu urlopu jestem zobowiązany odpowiedzieć na wniosek? Czy w odpowiedzi

 • Na czym polega akredytywa?

  ważności. Ewentualnie nie wykorzystane środki z rachunku akredytywy bank dłużnika przelewa na jego rachunek bieżący. Oddział wierzyciela zamyka akredytywę w ciągu 3 dni od otrzymania polecenia (...)

 • Braki formalne pozwu o ustalenie

  dochodów sądu udostępnia się także na tablicy ogłoszeń w budynku sądowym. Jeżeli opłata sądowa została uiszczona na rachunek bieżący dochodów właściwego sądu przed wniesieniem (...)

 • Zaliczka na poczet wydatków

  rachunek bieżący dochodów właściwego sądu albo w formie wpłaty gotówkowej, bezpośrednio w kasie sądu lub w formie znaków sądowych. W przypadku wnoszenia opłaty sądowej na rachunek bieżący (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • urlop wypoczynkowy po urlopie macierzyńskim

  Witam Obecnie do 14 czerwca przebywam na urlopie macierzyńskim, wysłałam do pracodawcy dwa wnioski urlopowe za urlop zaległy z 2012 r. i urlop bieżący. Wniosek (...)

 • Dopłata do czynszu

  Witam, Wynajmuję lokal mieszkaniowy od lipca 2012. W tym miesiącu przyszło rozliczenie za nadwyżki w czynszu do spółdzielni mieszkaniowej (który (...)

 • zwolnienia grupowe

  Witam Mam pytanie od kiedy mozna powiedzieć, że ma się do czynienia ze zwolnieniem grupowym? z góry dziękuję Witam jakie prawa ma pracownik zwolniony (...)

 • wychowawczy podanie

  Witam, Jestem zatrudniona na umowę o pracę na czas nieokreślony. Moje dziecko urodziło się 25.10.2011r. Mam zamiar iść na urlop wychowawczy, dopóki (...)

 • L4 w trakcie urlopu->urlop bezpośrednio po zasiłku reh.-bez orzeczenia lek. med. pracy.

  Potrzebna mi fachowa pomoc, wskazówka.... Do niedawna przebywałam na zasiłku rehabilitacyjnym (6 m-cy). Tuż po jego zakończeniu, dostałam urlop(zaległy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane