Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Koordynacja świadczeń z tytułu bezrobocia w ramach UE

  bezrobotny pracował w danym państwie dłużej niż 4 tygodnie - otrzyma zasiłek w wysokości ustalonej w oparciu o wysokość ostatnio otrzymywanego w tym państwie wynagrodzenia;gdy bezrobotny (...)

 • Prawa i obowiązki bezrobotnego

  świadczenie szkoleniowe. Czy bezrobotny może utracić swój status poprzez zagraniczny wyjazd? Bezrobotny, który w okresie krótszym niż 30 dni przebywa za granicą lub pozostaje (...)

 • Z jakiego wsparcia aktywizacyjnego mogą korzystać bezrobotni?

  pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej. Bezrobotny, który otrzymał bon na zasiedlenie, jest obowiązany w terminie: do 30 dni od dnia otrzymania bonu na zasiedlenie dostarczyć do

 • Porada prawna na temat bezrobotny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat bezrobotny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Instrumenty rynku pracy, czyli jak państwo wspiera finansowo bezrobotnych

  dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. 2004 r., Nr 99, poz. 1001). bezrobotny, promocja zatrudnienia, wsparcie finansowe, zasiłek, stypendium, świadczenie

 • Zasiłek dla bezrobotnych - komu przysługuje 2015

  %). Faktyczna kwota zasiłku, jaką otrzyma bezrobotny, zależna jest od łącznych okresów zatrudnienia uprawniających do zasiłku. Jeżeli bezrobotny posiada: mniej niż 5 lat stażu pracy (...)

 • Bezrobocie a umowa o dzieło

  Chcę się zarejestrować jako bezrobotny w celu otrzymania ubezpieczenia, bo nie stać mnie na opłaty ZUS z działalności gospodarczej. Czy istnieje możliwość abym jako bezrobotny mógł wykonywać (...)

 • Uprawnienia i obowiązki osoby bezrobotnej

  konieczne będzie spełnienie określonych przesłanek. Kiedy bezrobotny może otrzymać zasiłek? Bezrobotny może otrzymywać zasiłek już po upływie 7 dni od dnia zarejestrowania się we właściwym (...)

 • Składki ZUS dla bezrobotnego a umowa o dzieło

  poinformowania UP o ewentualnym podjęciu pracy także na umowę zlecenie, czy też umowę o dzieło. bezrobotny, zasiłek dla bezrobotnych, ZUS, ubezpieczenie społeczne, składki, urząd pracy

 • Potwierdzenie gotowości podjęcia pracy

  pracownikowi zatrudnionemu na umowę o pracę. bezrobotny, lista, gotowość do pracy, potwierdzenie, wyjazd, urlop

 • Czy należy mi się odprawa z tytułu likwidacji mojego stanowiska?

  , zachowuje prawo do tych świadczeń na zasadach określonych w przepisach o koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego. 5. (uchylony). 6. Bezrobotny jest obowiązany do składania lub przesyłania

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane