Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Okresy niezbędne do ustalenia emerytury

  wieku do lat 4 - w granicach do 3 lat na każde dziecko oraz łącznie - bez względu na liczbę dzieci - do 6 lat, b) na które ze względu na jego stan fizyczny, psychiczny lub (...)

 • Alimenty z funduszu alimentacyjnego - jak je otrzymać?

  alimentacyjnego do zarejestrowania się jako bezrobotny albo jako poszukujący pracy w przypadku braku możliwości zarejestrowania się jako bezrobotny;  informuje właściwy powiatowy (...)

 • Ważne zmiany w PIT

  zastosowanie nadal w stosunku do przychodów z odpłatnego zbycia snieruchomości mieszkalnych, które zostały nabyte lub wybudowane (oddane do użytkowania) w okresie od dnia 1 stycznia 2007 r. (...)

 • Opinia prawna na temat bezrobotny bez prawa do zasiłku a ubezpieczenie zdrowotne

  Nie szukaj dłużej informacji na temat bezrobotny bez prawa do zasiłku a ubezpieczenie zdrowotne, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Składki ZUS dla bezrobotnego a umowa o dzieło

  takiego statusu nie ma prawa do zasiłku. Poza tym zgodnie z ustawą z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, bezrobotny, który podjął (...)

 • Zasiłek dla bezrobotnych 2015

  kwoty bezrobotny otrzymywać będzie wyłącznie przez trzy pierwsze miesiące posiadania prawa do zasiłku. W późniejszym okresie kwoty zasiłku wynosić będą: 652,60 (...)

 • Podstawa wymiaru Twojej składki na ubezpieczenie społeczne - sprawdź ile wynosi i jak ją ustalić

  ;w pracownika, lub ekwiwalent pieniężny za ten ubiór, wartość finansowanych przez pracodawcę posiłków udostępnianych pracownikom do spożycia bez prawa do ekwiwalentu (...)

 • Kodeks pracy

  do pracy, wlicza się do okresu zatrudnienia okres pozostawania bez pracy, za który przyznano wynagrodzenie. Okresu pozostawania bez pracy, za który nie przyznano wynagrodzenia, (...)

 • Jak uzyskać wcześniejszą emeryturę – opinia prawna

  działalności rolniczej. Do okresu ubezpieczenia, którego osiągnięcie jest warunkiem nabycia prawa do emerytury rolniczej, wlicza się: okres podlegania ubezpieczeniu (opłacania składek) (...)

 • Warunki nabycia prawa do renty

  konieczne jest posiadanie przez ubezpieczonego wymaganych okresów składkowych. W przypadku niezdolności do pracy, okresy te przedstawiają się następująco: - 1 rok - jeżeli niezdolność do (...)

 • Zasiłek dla bezrobotnych z innego kraju Unii

  , bez pracy, pracownik najemny, prawo do zasiłku, swoboda przemieszczania się i pobytu, UE, WE, ETS

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane