Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prawa i obowiązki bezrobotnego

  podstawie przepisów w sprawie bezpłatnych urlopów dla matek pracujących, opiekujących się małymi dziećmi, innych udzielonych w tym celu urlopów bezpłatnych, (...)

 • Emerytura a praca za granicą

  ubezpieczenia w stosunku do sumy okresów ubezpieczenia przebytych w Polsce, Szwecji i w Holandii. Tak obliczona kwota częściowej polskiej emerytury będzie wypłacana (...)

 • Średnia krajowa - ile wynosi? Dane z 2015 r.

  wynosiło 3 570,89 zł, a w Podkarpackim 3555,47 zł. Stopa bezrobocia Podobne różnice występują również w przypadku stopy bezrobocia. W grudniu 2014 r. w (...)

 • Porada prawna na temat bezrobocia w polsce 2004-2011

  Nie szukaj dłużej informacji na temat bezrobocia w polsce 2004-2011, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nowe umiejętności na rzecz nowych miejsc pracy

  zatrudnienia w przemyśle nowych technologii, jak też mały udział w produkcji korzystającej z zupełnie nowych technologii - a mimo to w Polsce podjęto kształcenie w niektórych (...)

 • Wiek emerytalny nie podoba się Komisji Europejskiej...

  urzędu przez sędziego, który osiągnął wiek emerytalny, a także swoboda w mianowaniu i odwoływaniu prezesów sądów podważy niezależność sądów w (...)

 • Sejm zdecyduje o całkowitym zakazie palenia?

  sprzedaży wysyłkowej oraz przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej. Kolejny wniosek zakazuje eksponowania w punktach sprzedaży przedmiotów imitujących opakowania (...)

 • Polska Strefa Inwestycji

  w najbliższych latach. Obecnie instrument ten jest mniej atrakcyjny (jest to 9 lat zwolnienia), zwłaszcza w porównaniu do innych krajów, gdzie zwolnienie standardowo trwa 10 (...)

 • Sytuacja na rynku pracy w czerwcu 2008 r.

  czerwiec 2008 charakteryzuje się zdecydowanie najniższym natężeniem bezrobocia): w czerwcu 2007 - stopa bezrobocia wyniosła 12,3 proc.; w czerwcu 2006 - stopa bezrobocia (...)

 • Sytuacja na rynku pracy w lipcu 2008 r.

  do analogicznego okresu ub. roku (772,3 tys.).   Spadek stopy bezrobocia (w granicach od 0,1 do 0,5) odnotowano w 14-tu województwach. W dwóch województwach (...)

 • Moda na flexicurity

  . Dlatego w kolejnych Krajowych Planach Działań na rzecz Zatrudnienia ta sprawa jest ujęta priorytetowo, a rozwiązania są ujęte w konkretnych działaniach.Rada Europejska w grudniu 2007 (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Bezrobocie w Polsce

  Bezrobocie w październiku wyniosło 11,5%. Najwyższe bezrobocie utrzymuje się nadal w województwach: warmińsko-mazurskim, zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim. (...)

 • Czy ottrzymam alimenty po likwidacji funduszu

  Hi,mam problem,od kilku lat otrzymuje alimenty z funduszu alimentacyjnego w wys.450.zł,jestem studentką studiów dziennych,mam 21 lat,od przyszlego roku (...)

 • EURO 2012 już zapowiedziano zwolnienia

  sytuacja bezrobocia w polsce poprawiła się na chwile przed euro 2012. jednak nie ma się co łudzić to jedynie chwilowe poprawienie bytu nie których (...)

 • Alimenty na pełnoletnie dziecko

  Rozwodzę się. Moja córka jest pełnoletnia chcę ją utrzymywać ale ciekawy jestem czy jest to moim prawnym obowiazkiem. Podkreślam nie mam zamiaru (...)

 • Alimenty i premia

  Alimenty na dziecko z pierwszego malżeństwa zostały mi podniesione o 100% na podstawie zeznania rocznego PIT z roku poprzedniego .Wcześniej otrzymywałem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane