Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Amnestia w becikowym

  ciążę jeszcze przed wejściem w życie powyższej zmiany. Dodatkowo podnoszono, że kobiety nie zawsze były w stanie stwierdzić stanu bycia w ciąży do 10 tygodnia. W wyniku tych (...)

 • Zmiany w prawie od Nowego Roku

  1 stycznia to nie tylko początek Nowego Roku ale także dzień w którym zazwyczaj wchodzi w życie wiele zmian w przepisach. Nie będzie inaczej i w 2012 roku. Przedstawiamy (...)

 • Rząd zdradza plany na przyszłość

  2013 r. Becikowe Od 2013 becikowe trafia do rodzin najbardziej potrzebujących, w których miesięczny dochód w przeliczeniu na osobę nie przekracza 1922 zł. Ta zmiana wynika z (...)

 • Porada prawna na temat becikowe w krusie 2012

  Nie szukaj dłużej informacji na temat becikowe w krusie 2012, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Bez zaświadczenia nie będzie "becikowego"

  to nastąpiło. Jednak nie może to być dłużej niż do ukończenia przez dziecko 18 lat. Pisemny wniosek o becikowe składa się w urzędzie gminy lub w ośrodku pomocy społecznej – (...)

 • Becikowe po jednej wizycie u lekarza

  badania lekarskie w okresie ciąży. Od 2012 roku powrócą restrykcyjne regulacje i ponownie trzeba będzie składać w gminie zaświadczenie lekarskie potwierdzające co najmniej trzy (...)

 • Złóż wniosek o 500+

  plików. Nazwy plików nie mogą zawierać polskich znaków diakrytycznych, białych znaków i znaków specjalnych. Nazwy plików muszą (...)

 • Dłuższa praca, mniej ulg i wyższe składki

  60 lat, a dla mężczyzn – 65 lat. Rząd chce, by zmiany rozpocząć od 2013 roku i w przypadku mężczyzn osiągnąć proponowany wiek w 2020 roku, w przypadku kobiet – w (...)

 • Więcej rodzin dostanie świadczenia rodzinne

  edukacyjnych młodzieży. W opinii do projektu zwróciła ona uwagę na to, że świadczenia rodzinne są adresowane do rodzin z niskimi dochodami: 504 zł na osobę w rodzinie lub 583 zł, (...)

 • Świadczenia rodzinne. Chcą zmienić ustawę

  miesiąc.Sejm uchwalił ustawę na 21. posiedzeniu w dniu 14 września 2012 r. Do Senatu została przekazana w dniu 14 września 2012 roku. Termin rozpatrzenia jej przez Senat upływa (...)

 • Zasiłek dla opiekunów osób niepełnosprawnych - nowe świadczenie

  w rodzinie. Za okres od 1 lipca 2013 r. do dnia poprzedzającego wejście w życie ustawy zostanie on wypłacony z odsetkami ustawowymi. Według nowych przepisów zasiłki będą przyznawane na wniosek, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • becikowe a zeznanie podatkowe

  Witam mam zapytanie. Otóż w lutym urodziłam i chciałam załatwić sprawy z becikowym. W mopsie Pani powiedziała mi że mam jej przynieść pity 11 (...)

 • becikowe 2011 !!!!

  Witam:) Od przyszłego roku wrócą zaostrzone wymagania przy ubieganiu się o becikowe. Kobiety, które w kwietniu i kolejnych miesiącach zajdą w (...)

 • Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

  Witam. Chciałem przedstawić pewną sytuacje w jakiej znalazła i znajduje się moja koleżanka i prosić o jakąś poradę co z tym fantem można zrobić (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane