Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Becikowe dla dziecka

  fakt, iż ojciec dziecka jest obcokrajowcem nie stoi na przeszkodzie, by żądać od niego alimentów. becikowe, świadczenia, rodzinne, jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia dziecka, dziecko, dodatek (...)

 • Amnestia w becikowym

  miesięcy,O becikowe mogą ubiegać się osoby, których dzieci od dnia wejścia w życie niniejszej ustawy ukończą maksymalnie półtora roku,Właściwe organy będą wypłacać becikowe (...)

 • Becikowe według nowych zasad od 2013 r. Prezydent podpisał zmiany

  przyznawanych co miesiąc, co ma być korzystniejsze dla rodzin niż podniesienie świadczenia przyznawanego jednorazowo. becikowe, nowelizacja, zapomoga, dochody

 • Opinia prawna na temat becikowe dla ojca

  Nie szukaj dłużej informacji na temat becikowe dla ojca, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Bez zaświadczenia nie będzie "becikowego"

  jak najwcześniejszym okresie ciąży. Według  ekspertów okres do 10. tygodnia ciąży jest najważniejszy dla rozwoju zarodka i płodu. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl becikowe, dziecko

 • Becikowe nie dla każdego. Projekt przyjęty

  Madejski, e-prawnik.pl becikowe, dziecko, rodzina, pieniądze

 • Zmiany w prawie od Nowego Roku

  będą ubiegały się o becikowe, mimo, że dziecko urodziło się w 2011 roku. Młode mamy nie powinny więc odkładać decyzji o ubieganie się o becikowe na początek nowego roku.   Większe (...)

 • Jakie zmiany czekają nas w 2013 roku?

  konsumentów, m.in poprzez wprowadzenie i uporządkowanie systemu procedur reklamacyjnych i odpowiedzialności operatorów. Becikowe już nie dla wszystkich Kolejną zmianą jaką przygotował (...)

 • Kodeks wyborczy

  zamyka się urnę wyborczą i opieczętowuje ją pieczęcią komisji oraz sprawdza, czy na miejscu znajduje się spis wyborców i potrzebna liczba kart do głosowania właściwych dla przeprowadzanych

 • Konsekwencje uznania dziecka, czyli obowiązek alimentacyjny - opinia prawna

  mojego dziecka: nazwisko moje czy ojca? Jakie korzyści da dziecku nazwisko ojca? Wolałabym dać swoje, ale postąpię tak, aby było korzystniej dla dziecka, dlatego chciałabym dowiedzieć (...)

 • Becikowe po jednej wizycie u lekarza

  , w tym jedną przed 10. tygodniem. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl becikowe, abolicja becikowa, ciąża, dziecko, pieniądze

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Nazwisko dla dziecka ze zwiazku nieformalnego

  Za niedługo będę rodziła. Ojciec mojego dziecka domaga się by ono nosiło jego nazwisko. (Nie jesteśmy nawet po ślubie cywilnym - jesteśmy całkowicie (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • Ojciec jest, ale czy w akcie urodzenia moge wpisac ojciec nieznzny ??

  miałam niedawno rozprawe w sprawie alimentów na ciaze od miesiaca 7 do 3 miesiecy po urodzeniu dziecka. (przewodniczył facet sedzia) Pomijam fakt ze (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • Ustalenie ojcostwa

  Matka mojego nienarodzonego dziecka od 9 lat prowadzi spraę rozwodową .Prawdopodobnie do narodzin nie otrzyma rozwodu .Kto według prawa będzie ojcem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane