Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Becikowe dla dziecka

  fakt, iż ojciec dziecka jest obcokrajowcem nie stoi na przeszkodzie, by żądać od niego alimentów. becikowe, świadczenia, rodzinne, jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia dziecka, dziecko, dodatek (...)

 • Jak uzyskać 1000 zł becikowego?

  naprzemienną obojga rodziców sprawowaną w porównywalnych i powtarzających się okresach. Co należy zrobić, aby dostać becikowe? Wypełnij wniosek o becikowe i przygotuj wszystkie (...)

 • Amnestia w becikowym

  miesięcy,O becikowe mogą ubiegać się osoby, których dzieci od dnia wejścia w życie niniejszej ustawy ukończą maksymalnie półtora roku,Właściwe organy będą wypłacać becikowe (...)

 • Porada prawna na temat becikowe dla ojca

  Nie szukaj dłużej informacji na temat becikowe dla ojca, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nowe świadczenia rodzicielskie 2016 - kto skorzysta?

  - według danych Głównego Urzędu Statystycznego w 2014 r. w Polsce urodziło się ok. 376 tys. dzieci. To o ok. 6 tys. więcej niż w 2013 r. becikowe, zapomoga, świadczenie

 • Becikowe 2015 - dokumenty, zasady przyznawania

  Dla kogo becikowe? Becikowe jest świadczeniem rodzinnym wypłacanym po urodzeniu dziecka, nie później niż do ukończenia przez nie pierwszego roku życia. Jest to jednorazowa zapomoga (...)

 • Becikowe według nowych zasad od 2013 r. Prezydent podpisał zmiany

  przyznawanych co miesiąc, co ma być korzystniejsze dla rodzin niż podniesienie świadczenia przyznawanego jednorazowo. becikowe, nowelizacja, zapomoga, dochody

 • Bez zaświadczenia nie będzie "becikowego"

  jak najwcześniejszym okresie ciąży. Według  ekspertów okres do 10. tygodnia ciąży jest najważniejszy dla rozwoju zarodka i płodu. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl becikowe, dziecko

 • Becikowe nie dla każdego. Projekt przyjęty

  Madejski, e-prawnik.pl becikowe, dziecko, rodzina, pieniądze

 • Zmiany w prawie od Nowego Roku

  będą ubiegały się o becikowe, mimo, że dziecko urodziło się w 2011 roku. Młode mamy nie powinny więc odkładać decyzji o ubieganie się o becikowe na początek nowego roku.   Większe (...)

 • Kodeks wyborczy

  zamyka się urnę wyborczą i opieczętowuje ją pieczęcią komisji oraz sprawdza, czy na miejscu znajduje się spis wyborców i potrzebna liczba kart do głosowania właściwych dla przeprowadzanych

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane