Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Bankructwo konsumenta

  Czy osoba fizyczna-prywatna może zbankrutować? Jeśli tak proszę o podanie aktów prawnych i ewentualnie jak takie bankructwo ogłosić. Upadłość konsumencka (bankructwo osoby fizycznej), o (...)

 • Ogłoszenie indywidualnej niewypłacalności a egzekucja z majątku w Polsce - opinia prawna

  . 1964 r., Nr 43, poz. 296 ze zmianami). Jak wynika z przedstawionego stanu faktycznego posiada Pan nie spłacone zobowiązania. Jednocześnie ogłosił Pan w Wielkiej Brytanii indywidualne bankructwo. Mając (...)

 • Będzie łatwiej ogłosić upadłość konsumencką

  - sąd będzie mógł pominąć drobne braki we wnioskach i oświadczeniach konsumenta. Pozwala ponadto na bankructwo, jeśli dłużnik miał tylko jednego wierzyciela, co obecnie jest niemożliwe. Zgodnie (...)

 • Porada prawna na temat bankructwo

  Nie szukaj dłużej informacji na temat bankructwo, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Bankructwo konsumenta

  wykonaniu wszystkich zobowiązań.   Źródło: www.uokik.gov.plPOLECAMY PORADNIK: Upadłość konsumencka czyli Jak osoba prywatna może zbankrutować? ogłoszenie upadłości, upadłość konsumencka, (...)

 • Bankructwo banku a kredyt

  likwidacyjna upadłość banku, kredytobiorca może spłacać kredyt w ustalonych w umowie ratach. bank, bankructwo banku, postępowanie upadłościowe, upadłość banku, kredyt, umowa kredytu, natychmiastowa (...)

 • Które osoby fizyczne mogą zbankrutować?

  . Prawo upadłościowe  Dz. U. z 2015 r. poz. 233 osoby fizyczne, bankructwo, upadłość konsmencka, dłużnik, upadły, oddalenie wniosku

 • Dlaczego mieszkania trafiają na licytacje komornicze?

  . Zadłużenie może jednak powstać z wielu innych źródeł, jak np. bankructwo przedsiębiorcy, niezapłacony weksel czy odszkodowanie. Współwłaściciele Jednak nie tylko nieruchomości (...)

 • Kolejność słuchania świadków

  bankructwo - na ich miejsce jest wiele firm cukierniczych, które tylko czekają by zająć ich miejsce na sklepowej półce. Jeden ze świadków jest w pracy za granicą i wróci za 3 miesiące. Czy Przewodniczący (...)

 • Odpowiedzialność oddziału spółki z o.o.

  Spółka z o.o. mająca swój oddział niezależny finansowo w innej miejscowości zbankrutowała. Jaki wpływ będzie miało to bankructwo na niezależny oddział? Oddział stanowi zorganizowaną część

 • Egzekucja prowadzona przez ZUS i US

  wygląda sprawa kredytów na kupno mieszkania itp? Czy jest coś takiego jak bankructwo osoby prywatnej, koniec zobowiązań, po czym można dalej coś planować bez świadomości że praktycznie (10 lat (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane