Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Przeciwdziałanie wykorzystywaniu sektora finansowego do wyłudzeń skarbowych

  ; Krajowej Ewidencji Podatników. wykreśleniem podmiotu z wykazu po upływie 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym podmiot został umieszczony w wykazie. SKOK, bank (...)

 • "Nigeryjski szwindel"

  kwietnia 2009 nigeryjski szwindel, oszustwo, loteria, Internet, oszuści, wyłudzenie, e-mail, poczta elektroniczna

 • A co jeśli nie spłacasz kredytu bankowego w terminie? Postępowanie banku w sprawach przeterminowanych należności kredytowych

  klauzuli wykonalności bank występuje do sądu lub komornika z wnioskiem o wszczęcie egzekucji i to właśnie na podstawie tego wniosku komornik odwiedza dłużnika. W jaki inny sposób bank może (...)

 • Porada prawna na temat bank wyłudzenie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat bank wyłudzenie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Gigantyczne oszustwo bankowo-leasingowe

  kilku milionów złotych. Za te przestępstwa grozi do 10 lat więzienia oraz wysokie kary finansowe.  Źródło: www.policja.pl / CBŚ, 29 stycznia 2009  Policjanci z CBŚ, oszustwo, wyłudzenie, (...)

 • Utrata wynagrodzenia a umowa kredytu - opinia prawna

  jednocześnie z wystawieniem przez bank bankowego tytułu egzekucyjnego bank występuje do sądu o nadanie takiemu tytułowi klauzuli wykonalności. Zgodnie z artykułem 97 Prawa bankowego bankowy (...)

 • Definicja słów "wyłudzenie, wyłudzić"

  z tytułu umowy ubezpieczenia, powoduje zdarzenie będące podstawą do wypłaty takiego odszkodowania podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. wyłudzenie, przestępstwo wyłudzenia

 • Stosowanie ustawy o STIR

  rachunku bank lub SKOK będzie uzyskiwał aktualizowane codziennie informacje o wskaźniku ryzyka dla danego podmiotu kwalifikowanego (art. 119zo § 1 pkt 2 O.p.). Tym samym zbędne jest występowanie (...)

 • Uchylenie się od oświadczenia woli

  dokumenty wykorzystał bank do przyznania kredytu i przy realizacji postanowień umowy kredytu. Sąd nie może unieważnić takiej umowy. Jeżeli jednak zostaną spełnione określone przesłanki, bank, (...)

 • Wpadli z "lewym" zaświadczeniem i podrobionymi pieczątkami

  z dokumentami. Tym razem odpowiedzą za oszustwo. Grozi za to do 8 lat więzienia.Źródło: www.policja.waw.pl - Komenda Stołeczna Policji, ea/to wyłudzenie kredytu, bank, lewe zaświadczenie, (...)

 • Zatarcie skazania wyroku w zawieszeniu

  . Zatem, w Pana przypadku, zatarcie skazania nastąpi po 3 latach i 6 miesiącach od uprawomocnienia się wyroku. zatracie, skazania, zawieszenie, kara, wznowienie, próba, wyłudzenie kredytu

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • PRESCO!POMOCY!!!

  Kilka dni temu dostałam pismo od firmy Presco że przejęła dwa lata temu długo od firmy kontrolerskiej za przejazd bez ważnego biletu. Co ciekawe (...)

 • Wyłudzenie debetu

  Mając kartę bankomatową wypłaciłem z bankomatu przez trzy dni kolejne po 1000zł co doprowadziło do niedopuszczalnego debetu i bank zawiadfomił (...)

 • ZADŁUZENIE W BANKACH + PROVIDENT - PROSZE O POMOC

  Witam wszystkich, mój kłopot wygląda następująco. Jestem 25 letnią dziewczyną , około rok temu wziełam kredyty w bankach (PKO SA i Mbank oraz (...)

 • czy to wyłudzenie?pomocy

  Witam.Mój problem i niepewnosc wyglada tak,w 2008 roku pracowałem i wziołem kredyt 10 tys za ktory kupilem sobie auto.kredyt dostałem na podstawie (...)

 • wyłudzenie kredytu, śmierć kredytobiorcy a ubezpieczenie kredytu

  Proszę o pomoc... Sprawa wygląda tak: we wrześniu 2008 roku zostala zawarta umowa kredytu z ubezpieczeniem, zakupy na raty, przez osobę posiadającą (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane