Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak uzyskać zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego?

  0000Narodowy Bank PolskiOddział Okręgowy WarszawaPlac Powstańców Warszawy 400-950 Warszawa(SWIFT (kod BIC) NBPLPLPW dla przelewów zagranicznych) Gdzie można uzyskać zaświadczenie z Krajowego

 • Na czym polega rola pośrednika przy zakupie mieszkania?

  ;………...nr …………. kod pocztowy ……………….; NIP …………………, dowód

 • Jak uzyskać 500 zł z programu „Rodzina 500 plus”?

  stronie rodzina500plus.gov.pl. Rolą banku w tym procesie jest udostępnienie i wysłanie wniosku do organu prowadzącego w gminie. Bank nie będzie gromadził danych, weryfikował informacji podanych we (...)

 • Porada prawna na temat bank pocztowy formularze

  Nie szukaj dłużej informacji na temat bank pocztowy formularze, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Koszty zastępstwa procesowego

  - dowód dokument pocztowy). Sprawa dotyczyła zapłaty kwoty 1500 zł. Jednak w dniu złożenia pozwu złożyłem dyspozycję zapłaty spornej kwoty i najpóźniej o godz. 13.30 kwota została przelana (...)

 • Jak uzyskać odpis księgi wieczystej lub zaświadczenie o zamknięciu księgi wieczystej?

  określona w ustawie o kosztach sądowych w sprawach cywilnych. Wgląd do księgi wieczystej jest bezpłatny. Formularze wniosków składanych do Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych Wniosek (...)

 • Spółka akcyjna w organizacji

  akcji;oświadczenie wszystkich członków zarządu, że wymagane statutem wpłaty na akcje oraz wkłady niepieniężne zostały dokonane zgodnie z prawem;potwierdzony przez bank lub firmę inwestycyjną

 • Podstawowe obowiązki związane z rozpoczynaniem działalności gospodarczej

  liczbę wynikających z niej płatności, przekracza równowartość 15 000 euro przeliczonych na złote według średniego kursu walut obcych ogłaszanego przez Narodowy Bank Polski ostatniego dnia miesiąca

 • Kolejne ułatwienia przy rozliczaniu z fiskusem

  Newseria Katarzyna Rola-Stężycka. Z badań Tax Care i Idea Bank, przeprowadzonych wśród 1 tys. najmniejszych firm, wynika, że w tym roku z systemu e-deklaracje skorzystała prawie co piąta osoba (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  Art. 1.  Kodeks postępowania cywilnego normuje postępowanie sądowe w sprawach ze stosunków z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy, jak również w sprawach z (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • PIT 37 instrukcja !!!

  Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część (...)

 • Bank Pocztowy.

  Witam. Mam pytanie czy bank pocztowy ma bankomaty czy nie? Nie, ma jedynie oddziały na każdej poczcie. chemiczka24

 • Jak długo w BIK

  Wzięłam kredyt w SKOKu dla znajomych, nie spłacili 3 ostatnich rat ( w sumie 380 zł)- spłaciłam je sama ale znalazłam się nawindykacji i "czrnej (...)

 • Zaległe alimenty. Pilnie szukam pomocy .

  Witam Jestem płatnikiem alimentów.Moje zadłużenie z tego tytułu wynosiło ok 1500zł do końca 2010r. a od stycznia 2011r już prawie 20000zł. Czy (...)

 • PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

  Może zacznę od tego że mój mąż ma zasądzone alimenty w kwocie 320 zł. na swoje 6-cio letnie dziecko.W 2006 r. sprawa trafiła do komornika z powodu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane