Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nowe wymagania dla stacji kontroli pojazdów

  - dla stacji kontroli pojazdów przeprowadzającej badania techniczne pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t;  8,5 m x 16,5 m - dla stacji kontroli pojazdów przeprowadzającej badania

 • Czy wiesz co może być dowodem w Twojej sprawie (przed sądem cywilnym)?

  domniemanego ojca w świetle stwierdzonych w biologii praw dziedziczności), z badania stopnia dojrzałości płodu, z badania zdolności zapłodnienia, dowód związany z użyciem środków

 • Obowiązek przeprowadzenia badań lekarskich pracowników

  z uwagi na warunki pracy, obciążają pracodawcę. Badania lekarskie przeprowadzane są na koszt pracodawcy. Kiedy przeprowadza się badania lekarskie? Okresowe i kontrolne badania lekarskie (...)

 • Porada prawna na temat badania

  Nie szukaj dłużej informacji na temat badania, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Obowiązek przeprowadzania badań lekarskich - opinia prawna

  , że wystarczą ogólne badania wstępne a badania okresowe należy przeprowadzać co 5 lat. Opinia została sporządzona w oparciu o : Ustawę z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst (...)

 • CEPiK po zmianach

  będzie ważną wskazówką podczas kolejnego badania samochodu.   Nowe przepisy mają na celu ograniczenie nadużyć związanych z obecną procedurą badania technicznego, kiedy niezadowolony (...)

 • Sprawdzanie nietrzeźwości kierowcy

  nietrzeźwości mogą służyć inne źródła dowodowe, m.in. zeznania świadków. Zatem, w opisywanej sytuacji, jeżeli zażądał Pan badania krwi, policjanci nie powinni tego badania odmawiać. (...)

 • Zasady opłacania badań lekarskich i psychologicznych pracowników ochrony

  Dzienniku Ustaw.Wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 16 września 2008 r., sygn. akt U 5/08 ochroniarze, lekarz, opłacanie badania lekarskie, psychologiczne, pracownicy ochrony

 • ZUS cofnął mi zasiłek chorobowy.

  przeprowadzenia badania. Zgodnie bowiem z art. 43 k.p.a., w przypadku nieobecności adresata pismo doręcza się, za pokwitowaniem, dorosłemu domownikowi, sąsiadowi lub dozorcy domu, jeżeli osoby te podjęły (...)

 • Koszty badania okresowego pracowników

  wynosi około 100 zł a pracodawca wydał zarządzenie, że koszt badania ogólnego nie może przekroczyć 20 zł, a badania ogólnego + badanie wzroku 35 zł, tylko takie koszty zostaną mi zwrócone. (...)

 • Nabycie niektórych rodzajów usług i praw a koszty

  a społeczeństwem, rządem, wyborcami, udziałowcami i innymi jednostkami. Usługi badania rynku Usługi badania rynku sklasyfikowane są w sekcji M, dziale 73 PKWiU 2015 w kategorii 73.20.1 (USŁUGI (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Korupcja w DNA badaniach

  Czy to mozliwe....?????????? Czy ktos slyszal cos o przekretach w wynikach badan DNA ???? U.r. ozenilem sie, poniewaz moja dziewczyna byla w ciazy... - (...)

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

  Jak zaprzeczyć ojcostwu po upływie ustawowym okresie 6 miesięcy?Proszę o pomoc. (sylwek) ...powiem szczerze.... - mozna dobrym argumentem.... - prosze (...)

 • Badania okresowe

  Czy po trwającym 1 rok urlopie wychowawczym pracodawca może rządać wykonania badań okresowych PRZED powrotem do pracy? Dodam, że jest możliwe wykonanie (...)

 • Uznałem dziecko ale nie jestem pewny czy jest moje....

  Witam wszystkich!Niestety nie jest mi wesoło,niedawno odeszła odemnie dziewczyna z która mam wspaniałego syna,ale historia ta jest dosc skomplikowana,Bylismy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane