Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Obowiązek przeprowadzenia badań lekarskich pracowników

  z uwagi na warunki pracy, obciążają pracodawcę. Badania lekarskie przeprowadzane są na koszt pracodawcy. Kiedy przeprowadza się badania lekarskie? Okresowe i kontrolne badania (...)

 • Powstanie i ustanie stosunku pracy nauczycieli akademickich

  stosunku pracy może nastąpić bez zachowania okresu wypowiedzenia, nie usprawiedliwionego niezgłoszenia się nauczyciela na badanie przez lekarza prowadzącego badania okresowe lub kontrolne, o (...)

 • Badania i szkolenie BHP pracowników

  przedstawionej sytuacji faktycznej powinien kierować pracowników na wstępne i okresowe badania lekarskie oraz prowadzić wstępne i okresowe szkolenia BHP? Chcę zaznaczyć, że gmina (...)

 • Opinia prawna na temat badania okresowe pracowników kto pilnuje terminów

  Nie szukaj dłużej informacji na temat badania okresowe pracowników kto pilnuje terminów, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Koszty badania zdrowia pracownika

  . Jednak w tym przypadku (sklep spożywczy) konieczne jest posiadanie drugiego badania - aktualnej Książeczki zdrowia czy obecnie badania tzw.SANEPID. Moje pytanie: kto ponosi koszty pierwszego (...)

 • Większe rygory dla służb medycyny pracy?

  Międzynarodową Organizację Pracy. Jak mają być zawierane umowy na świadczenie profilaktycznej opieki zdrowotnej? Umowy na świadczenie profilaktycznej opieki zdrowotnej (badania wstępne, okresowe (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 120 - 271)

  niż w ciągu 3 miesięcy.§ 4. Do terminów określonych w § 1 - 3 nie wlicza się terminów przewidzianych w przepisach prawa podatkowego dla dokonania określonych czynności, okresów (...)

 • Kodeks spółek handlowych (art. 201-300)

  podwyższenia kapitału zakładowego. Art. 292. Kto, biorąc udział w tworzeniu spółki, wbrew przepisom prawa z winy swojej wyrządził spółce szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia. Art. 293. (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane