Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • Ustawa o świadczeniach w razie choroby i macierzyństwa

    tym terminie.  7. Jeżeli po analizie dokumentacji medycznej i po przeprowadzeniu badania ubezpieczonego lekarz orzecznik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych określi wcześniejszą (...)

  • Obowiązek przeprowadzenia badań lekarskich pracowników

    z uwagi na warunki pracy, obciążają pracodawcę. Badania lekarskie przeprowadzane są na koszt pracodawcy. Kiedy przeprowadza się badania lekarskie? Okresowe i kontrolne (...)

  • Obowiązek przeprowadzania badań lekarskich - opinia prawna

    , to po stronie pracodawcy powstaje obowiązek zapewnienia tym pracownikom okresowych badania lekarskie także:po zaprzestaniu pracy w kontakcie z tymi substancjami, czynnikami lub pyłami,po (...)

  • Opinia prawna na temat badania lekarskie kontrolne po L4 pow.30dni

    Nie szukaj dłużej informacji na temat badania lekarskie kontrolne po L4 pow.30dni, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

  • Wszystko o zwolnieniach lekarskich

    lekarskie wystawia się na okres od dnia, w którym przeprowadzono badanie, lub od dnia bezpośrednio następującego po dniu badania. W tym drugim wypadku zaświadczenie można wystawić (...)

  • Badanie kontrolne pracownicy w ciąży

    bezpłatny na 25 i 26 września, na który pracodawca wyraził zgodę. Czy po 30 dniach zwolnienia, jeżeli pracownica zgłosi się do pracy w dniu 24.10.2007, muszę skierować pracownicę na badania (...)

  • Kontrolne badanie lekarskie po chorobie pracownika

    2001 r., I PKN 639/2000, zgodnie z którym obowiązek pracodawcy skierowania na badania kontrolne po wyczerpaniu okresu zasiłku chorobowego dotyczy pracownika, który po upływie tego (...)

  • Przywrócenie do pracy

    ), to i tak z ostrożności należałoby powtórnie przeprowadzić szkolenie. przywrócenie do pracy, wyrok sądu, nowa umowa, dawne stanowisko, wypowiedzenie umowy, pracownik, szkolenia, badania kontrolne (...)

  • Kodeks pracy (art. 207-305)

    rakotwórczych lub pyłów zwłókniających jest obowiązany zapewnić tym pracownikom okresowe badania lekarskie także: 1) po zaprzestaniu pracy w kontakcie z tymi (...)

  • Zwolnienie lekarskie a urlop bezpłatny

    dnia bezpośrednio następującego po dniu badania. Może być również wystawione na okres rozpoczynający się po dniu badania, nie później jednak niż czwartego dnia po (...)

  • Kierujący pojazdami

    granicą może, na swój wniosek, otrzymać prawo jazdy odpowiedniej kategorii, za opłatą, o której mowa w art. 10 ust. 1, oraz po uiszczeniu opłaty ewidencyjnej, po zwrocie zagranicznego

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

    Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

  • CHOROBOWE

    Witam!Proszę mi odpowiedzieć za ile dni chorobowego płaci pracodawca a od ,którego dnia płaci ZUS/Chciałam też zapytać czy zakład pracy może (...)

  • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

    Jestem nauczycielką i chciałabym skorzystać z przysługującego mi urlopu dla poratowania zdrowia, ale dopiero od września, czyli od początku przyszłego (...)

  • Badania okresowe

    Czy po trwającym 1 rok urlopie wychowawczym pracodawca może rządać wykonania badań okresowych PRZED powrotem do pracy? Dodam, że jest możliwe wykonanie (...)

  • umowa na okres probny a ciaza?

    witam od pracodawcy otrzymalam umowe na okres próbny ktora zakonczy sie okolo 7 listopada okazalo sie w tym czasie ze jestem w ciazy konkretnie 4 miesiac (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane