Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. III

  religijnych i nauczaniu religii oraz korzystanie z widzeń, spacerów, kąpieli, zajęć kulturalno-oświatowych, z zakresu kultury fizycznej i sportu, a także ich udział w czynnościach procesowych, (...)

 • Państwowy zasób kadrowy

  Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa,  Agencji Rynku Rolnego,  Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości,  Wojskowej Agencji Mieszkaniowej,  Agencji (...)

 • Czy możesz wykupić mieszkanie od swojego zakładu?

  mieszkań zakładowych będących jej własnością preferencyjnych zasad wykupu nie stosuje się. Również z zakresu powyższej ustawy wyłączone są mieszkania będące w dyspozycji Wojskowej (...)

 • Porada prawna na temat babimost mieszkania z agencji wojskowej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat babimost mieszkania z agencji wojskowej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • III - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie

  sprowadzenie żołnierza w czynnej służbie wojskowej sąd zwraca się do dowódcy jednostki wojskowej, w której pełni on służbę, lub do Żandarmerii Wojskowej, a o przymusowe (...)

 • Tytuł prawny do zajmowanej kwatery wojskowej

  wykwaterowania z zajmowanego lokalu . Jeśli chodzi o przymusowe wykwaterowanie z mieszkania wojskowego to do osób znajdujących się w takim położeniu jak Pani stosuje się art. (...)

 • Prawo do mieszkania z zasobów WAM po śmierci głównego lokatora - opinia prawna

  Stan faktyczny  Od ok. 1990 roku mieszkam (bez zameldowania) z moją mamą w lokalu mieszczącym się w budynku należącym do Wojskowej Agencji Mieszkaniowej (WAM) w Warszawie. Na 160 (...)

 • Zakwaterowanie żołnierzy

  zaspokoić, przynajmniej przez pewien czas i w minimalnym zakresie, potrzeby mieszkaniowe osób, które po rozwodzie z wojskowym tracą prawo do mieszkania w lokalu będącym w dyspozycji Wojskowej (...)

 • X - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie egzekucyjne. Przepisy ogólne

  z pobranego przez niego wynagrodzenia za pracę lub dochodów uzyskanych z prowadzenia przez niego innej działalności zarobkowej oraz z korzyści uzyskanych z jego praw (...)

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 20-22)

  batalionach budowlanych (Dz. U. Nr 111, poz. 537, z 1995 r. Nr 138, poz. 681, z 1998 r. Nr 162, poz. 1118 oraz z 1999 r. Nr 80, poz. 902), 63a) dochody podatników, z zastrzeżeniem (...)

 • Wykupienie mieszkania z WAM

  , żołnierzom zwolnionym z zawodowej służby wojskowej na skutek wypowiedzenia stosunku służbowego zawodowej służby wojskowej dokonanego przez organ wojskowy lub upływu okresu pozostawania (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rozwód, podział majątku, alimenty

  Od lutego 1999r. jestrem po rozwodzie, sąd przyznał alimeny na dziecko od 09.1998r. Niesterty, zacząłem płacić alimenty od 04.1999r., była żona (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy (...)

 • wykup mieszkania od Wojskowej Agencji Mieszkaniowej

  Witam Mam pytanie odnośnie wykupu mieszkania od wojska (WAM).Moja mama jest po rozwodzie z tatą (żołnierzem)od 1985 roku ma przydział kwatery stałej. (...)

 • Sprzedaż mieszkania z bonifikatą a podatek

  Mam możliwość wykupienia na własność mieszkania z Wojskowej Agencji Mieszkaniowej za ułamek wartości rynkowej jako osoba uprawniona. Jednocześnie (...)

 • mieszkanie po policji

  A co jeżeli lokal /budynek mieszkalny/ decyzją Wojewody w 1992 został przekazany nieodpłatnie z zasobów Skarbu Państwa dla Miasta , obecnie administrowany (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane