Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Doręczenie zastępcze

  dni od dnia następnego po sporządzenia tego zawiadomienia. Drugie awizo nie musi zostać doręczone dokładnie 7 dni po pierwszym, może zostać doręczone później, nowy termin 7 dniowy na odebranie

 • Zastępcze doręczenie decyzji w postępowaniu administracyjnym - termin

  awizo, nie zostanie podjęta przesyłka przez adresata, poczta ponawia próbę doręczenia pozostawiając kolejne awizo i przechowując pismo na poczcie. Termin w którym strona może (...)

 • Terminy doręczeń przez pocztę

  Mój dłużnik kwestionuje doręczenie u nakazu zapłaty przez awizo. I awizo było 4 I 2011 r., drugie 11 I 2011 r., zwrot 19 I 2011 r. Pełnomocnik dłużnika twierdzi, że II awizo może (...)

 • Opinia prawna na temat awizo

  Nie szukaj dłużej informacji na temat awizo, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Koniec z awizem z sądu i skarbówki?

  skrzynki kolejne awizo. Ponowne nieodebranie pisma oznacza jego zwrot do nadawcy. Jeśli wypełnimy na poczcie wspomniany wniosek, to listonosz zamiast awizo zostawi w skrzynce list. Będzie musiał (...)

 • Termin doręczenia przesyłki awizowanej

  trzydziestodniowego terminu do odwołania. doręczenia, przesyłka, list polecony, decyzja, termin, odbiór, awizo, listonosz

 • Przywrócenie terminu w postępowaniu karnym

  termin odbioru awizo minął i że nieodebrane awizo uznane jest za doręczone; oznajmił również, że zostało wysłane pismo w sprawie umorzenia postępowania. Awizo zostało wysłane na (...)

 • Wymeldowanie a listy polecone

  przez sąd orzekający. pisma procesowe, wymeldowanie, listy polecone, sądowe, listonosz, doręęczenie, awizo

 • Doręczenie wezwania i nakazu zapłaty

  , doręczenie, awizo, przesyłka, awizowania

 • Termin odbioru przesyłki poleconej

  "terminem odbioru". Liczony jest on od dnia następnego po dniu doręczenia zawiadomienia o nadejściu przesyłki. Po upływie tego terminu nieodebrana przesyłka zwracana jest do nadawcy. prawo pocztowe, awizo

 • Środek odwoławczy składany za granicą

  ponadto złożyłam w biurze podawczym pismo o dokonaniu zapłaty. Ku mojemu zdziwieniu, 15 marca w skrzynce było kolejno awizo dla syna i dzięki małemu podstępowi udało mi się to pismo odebrać w (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Awizo to doręczenie przesyłki?!

  Witajcie. Dostałem wczoraj a raczej nie dostałem list. Bo dostałem awizo. Mimo że cały dzień w domu czekałem na paczkę jak tuman, i nie wychodziłem (...)

 • skarga na pocztę polską

  Witam Chce się zapytać czy zgodnie z prawem działa poczta i listonosz, który zamiast paczki do domu, w którym jestem cały dzień, przynosi mi awizo, (...)

 • NAKAZ ZAPŁATY DLA PZU

  Witam Mam problem z PZU. 23 kwietnia 2005 miał miejsce wypadek gdzie byłem sprawcą. Prowadziłem pod w pływem alkoholu. Uderzyłem w inny samochód. Nikt (...)

 • alimenty na ojca

  Czy sad moze zaakceptowac wniosek o przyznanie mu alimentow placone przez syna ktory nie mieszka i nie pracuje w Polsce nie ma zadnych dochodow w Polsce, (...)

 • Telefon zamiast Awizo?!

  witam otrzymuje często awizo jak nie ma mnie w domu, jak wracam z domu to nie mam juz czasu zeby jechac na poczte. czy mogę napisać jakies pismo zeby (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane