Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Karta Nauczyciela

  postępowania egzaminacyjnego o awans na stopień nauczyciela mianowanego lub wniosek o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego o awans na stopień nauczyciela dyplomowanego odpowiednio (...)

 • Uzyskiwanie przez nauczyciela kolejnych stopni awansu

  zastrzeżeniami, dotyczącymi nauczycieli posiadających stopnie doktorskie, nauczycieli akademickich, trwa w przypadku ubiegania się o awans na stopień: nauczyciela kontraktowego - 9 miesięcy, (...)

 • Uzyskiwanie przez nauczyciela kolejnych stopni awansu

  zawodowego nauczyciela, oraz opracowanie projektu oceny dorobku zawodowego nauczyciela za okres stażu. Dorobek nauczyciela odbywającego staż jest następnie oceniany. Ocenę tę ustala, (...)

 • Porada prawna na temat awans zawodowy nauczyciela ile trwa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat awans zawodowy nauczyciela ile trwa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  ) upływu okresu mianowania;  8) śmierci nauczyciela akademickiego. 2. Stosunek pracy mianowanego nauczyciela akademickiego zatrudnionego na stanowisku profesora zwyczajnego

 • Jak zdobyć kwalifikacje poza szkołą?

  marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. 2004 r., Nr 64, poz. 593, ze zm.) pozaszkolne formy kształcenia dla dorosłych, kurs, kurs zawodowy, seminarium, praktyka zawodowa, egzamin kwealifikacyjny, opłaty

 • Obowiązek zawarcia umowy na czas nieokreślony

  określenia ile razy można nauczyciela mianowanego zatrudnić na umowę o pracę na czas określony. W innych przypadkach z nauczycielem mianowanym zawiera się umowę o pracę na podstawie (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane