Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pogrom po zmianach na rynku hazardowym od 1 kwietnia

  urządzano gry hazardowe. Dotarli w 4 dni do ponad 3 tys. lokali, łącznie zatrzymali 450 automatów do gier. Oznacza to, że większość organizatorów gier wycofało automaty jeszcze przed (...)

 • Tusk: koniec z hazardem!

  3-krotnie, ze 180 do 480 euro. Ryczałt na automaty w salonach zwiększy się z 45 proc. do 50 proc., na gry w kasynach - z 45 proc. do 50 proc. na zakłady wzajemne - z 10 proc. do 25 proc. - wynika z założeń (...)

 • Ustawa o grach i zakładach wzajemnych

  ;w publicznych. 3. Automaty i urządzenia do gier powinny być przystosowane do ochrony praw grających i realizacji przepisów ustawy. 4. Automaty i urządzenia do gier mogą być

 • Porada prawna na temat automaty

  Nie szukaj dłużej informacji na temat automaty, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Automaty do gry w prywatnych lokalach

  gry lub w salonach gier i na podstawie zezwolenia Ministra Finansów. Ustawa weszła w życie 23 listopada 2000 r. gry losowe, grach losowych, automat, automaty, hazard, kasyno, salony gier,

 • Możliwość dalszej gry wygraną rzeczową

  uzyskanie własności rzeczy, lecz również nabycie uprawnień do korzystania z rzeczy, w tym także możliwości kontynuowania gry. automaty do gry, gra, zezwolenie, wygrana rzeczowa, dalsza gra

 • Ochrona graczy przed hazardem

  korzystających z usług hazardowych online i w sprawie ochrony nieletnich przed grami hazardowymi online). Na kwestię rosnącej szarej strefy wskazują także dane makroekonomiczne. hazard, automaty, gra, (...)

 • Charakter gier na automatach

  ograniczenia lokalizacyjne dla salonów (np. minimalna odległość od szkół czy kościołów). Automaty będą odpowiednio zabezpieczone, monitorowane i połączone w system, do którego (...)

 • Czechy stosują nową profilaktykę zakażeń HIV...

  wynikających z programu istnieje możliwość rozpowszechnienia takich automatów w całych Czechach. Podobne automaty istnieją od ponad 20 lat w Berlinie. na podstawie Prague Daily Monitor z 10 (...)

 • Zmiany w ustawie o grach losowych

  zatwierdza też wzór kartonów do gry w bingo pieniężne i dopuszcza do eksploatacji i użytkowania automaty do gry. Wprowadzono wyraźnie obowiązek podmiotów prowadzących loterie lub bingo pieniężne (...)

 • Jak korzystać z internetowej przeglądarki ksiąg wieczystych?

  zaproponowany kolejny, bez konieczności wychodzenia z przeglądarki. Z tego zabezpieczania nie możemy zrezygnować, gdyż bardzo duża ilość generowanych zapytań przez automaty całkowicie uniemożliwiła (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • brak splaty pozyczki i nie otrzymanie umowy spolki

  Witam wszystkich, temat jest dosyc obszerny ale staralem sie wiekszosc strescic, mam nadzieje, ze jestem w odpowiednim dziale . W dzisiejszych rolach (...)

 • kupiłem automaty

  Witam Sytuacja wygląda następująco. Wygralem aukcje "kup teraz" tu jest numer aukcji: 1763058453 - można sobie odszukac Wyslalem do sprzedającego (...)

 • Dostałam mandat! Co zrobić aby nie zapłacić/zapłacić mniej?

  Dzisiaj z 13-letnią córką miałyśmy pojechać do szpitala (ma w ręce druty, pojechałyśmy na kontrolę). Gdy wsiadłyśmy do autobusu, miałam zamiar (...)

 • Różnice w wynagrodzeniu

  Jestem zatrudniona na czas nieokreślony. Firma z kilkoma oddziałami w całej Polsce. Przy porównaniu wynagrodzenie osób w innych oddziałach, mających (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane