Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Dofinansowanie kinematografii pod kontrolą

  .  Otrzymujący dofinansowanie przedsięwzięcia ma obowiązek wykorzystać uzyskane środki zgodnie z celem, na jaki je uzyskał, i zgodnie z umową o dofinansowanie przedsięwzięcia. Dotyczy (...)

 • Dotacje z UE. Można dostać nawet 300 tys. zł.

  na miejsce realizacji biznesowego przedsięwzięcia). Można to zrobić osobiście, przez upoważnioną osobę lub za pośrednictwem poczty (przesyłka rejestrowana). unia europejska, dofinansowanie, pieniądze (...)

 • Zakres przedmiotowy ustawy o zamówieniach publicznych - stan prawny obowązujący do 1 marca 2004r

  lekarzy orzeczników Zakładu dla potrzeb ustalania uprawnień do świadczeń z ubezpieczeń społecznych, ustawy o zamówieniach publicznych nie stosuje się do udzielania zamówień na dodatkowe opinie (...)

 • Porada prawna na temat auto dofinansowanie opinie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat auto dofinansowanie opinie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Unia Europejska wesprze tych, którzy chcą rozwinąć własny biznes

  remont i zakup sprzętu do firmy 90 tys. zł, właśnie taką kwotą może zostać dofinansowane auto. Firmy świadczące usługi transportowe są w nieco lepszej sytuacji, ponieważ mogą przeznaczyć na (...)

 • NIK chwali za przygotowania do pozyskania środków unijnych

  występowania o dofinansowanie i realizacji oraz rozliczania projektów przez beneficjentów. Minister oraz zarządy województw podjęły odpowiednie działania, mające na celu wyznaczenie i przygotowanie (...)

 • Założenia programu wspierania procesu cyfryzacji

  października 2008 roku Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej ogłosił konsultacje, a w dniu 12 grudnia 2008 roku przedstawił ich podsumowanie oraz poszczególne opinie. W niniejszym dokumencie przedstawiamy

 • Zgłoszenie robót nie wymagających pozwolenia na budowę

  posiadaniu prawa dysponowania nieruchomością na cele budowlane, oraz, w zależności od potrzeb, odpowiednie szkice lub rysunki, a także pozwolenia, uzgodnienia i opinie wymagane odrębnymi przepisami. (...)

 • Po II Forum Funduszy Europejskich

  wykorzystaniu funduszy unijnych 2007-2013 na adres mchmielewska@pkpplewiatan.pl.Źródło: PKPP Lewiatan - www.pkpplewiatan.pl UE, dofinansowanie projektów, środki unijne, dotacje, Forum Funduszy Europejskich

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane