Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak potwierdzić tożsamość smartfonem?

  sytuacji. Aplikacja ponadto sprawdza, czy twój telefon jest podatny na taki atak. Jeżeli twój telefon wymaga aktualizacji — zobaczysz takie zalecenie przy instalacji aplikacji. Jeśli

 • Facebook na celowniku obrońców WikiLeaks

  kaucji za wypuszczenie Assange’a został odrzucony przez sąd w obawie, że Facebook, Twitter, Amazon, WikiLeaks, Julian Assange, hakerzy, atak hakerów, tajne dane, poufne informacje, przeciek

 • Jak odwołać się od mandatu drogowego?

  ;ceniem czynności psychicznych. Na przykład przekraczasz prędkość, bo masz atak schizofrenii i wydaje ci się, że musisz uciekać. Dobro chronione prawem to wartość uznana w społeczeństwie za doniosłą (...)

 • Porada prawna na temat atak

  Nie szukaj dłużej informacji na temat atak, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nie zdążysz kupić biletu? MPK może Cię ukarać, ale Ty nie możesz ugryźć kontrolera

  ataki. Ostatnio taki atak miał miejsce w Warszawie 11 maja. Jeden z gapowiczów rzucił się na trzymającego go kontrolera, zaczął go kopać, bić i ostatecznie … odgryzł mu spory kawałek (...)

 • Zasady przechowywania i użycia broni palnej

  swoje dobra, mienie czy swoją osobę. Poza tym warto pamiętać, że w razie obrony koniecznej atak należy odpierać za pomocą środków współmiernych do niebezpieczeństwa zamachu, ponieważ (...)

 • Związanie prawomocnym orzeczeniem

  Czy można założyć sprawę w sądzie karnym przeciwko temu samemu oskarżonemu, na podstawie tego samego zdarzenia ale z innego artykułu? Atak, pobicie kijem basebolowym (uszkodzenie ciała poniżej 7 (...)

 • Oskarżenie poszkodowanego przez sprawcę

  dwie sprawy - z prywatnego oskarżenia - wniesiona przez sprawcę (to pewien sposób na obronę-najlepszą obroną jest atak) gdzie jestem oskarżoną i sprawa z urzędu gdzie jestem poszkodowaną? Obie (...)

 • Podstawy użycia broni palnej

  np. na Pana/i życie i odeprze Pan/i atak za pomocą posiadanej broni (bez względu na to czy ma Pan/i pozwolenie na posiadanie czy użycie broni) to nie popełni Pan/i przestępstwa np. raniąc czy zabijając

 • Atak hakera? Prezydent ogłosi stan wojenny

  organizowania imprez masowych. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl cyberprzestrzeń, atak hakera, bezpieczeństwo, stan nadzwyczajny

 • Będzie krajowy system cyberbezpieczeństwa?

  poszczególnych sektorach muszą wydać decyzje administracyjne o uznaniu za operatora usługi kluczowej. cyberbezpieczeństwo, krajowy system cyberbezpieczeństwa, hakerzy, internet, atak

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • przekroczenie granic o.k. ??

  Witam serdecznie. Proszę o pomoc. W czasie imprezy urodzinowej kolegi mojego dobrego. Pojawił się mój były przyjaciel. Nie mamy ze sobą kontaktu, (...)

 • pobicie w parku-przekroczenie obrony koniecznej

  Witam. Ważna i pilna sprawa, potrzebuje dla brata pełnomocnika prawnego w Krakowie lub bardzo dobrej porady prawnej. Sytuacja wygląda nstępująco. (...)

 • przekroczenie obrony koniecznej

  Jeśli do naszego mieszkania na siłę wchodzi człowiek którego zamiarów nie znamy a który jest agresywny lub może być za takiego uważany to czy (...)

 • Obywatel zwalczający chuliganów będzie chroniony jak policjant!!!

  Witam! Od dzisiaj obywatele, którzy staną w obronie porządku i bezpieczeństwa publicznego, będą chronieni jak policjanci. To efekt zmian w instytucji (...)

 • Rozwod

  Witam. Moja koleżanka jest rok po ślubie i urodziła dziecko ,które ma już ponad 6 miesięcy. Jej mąż na początku wydawał się dobrym mężem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane