Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • „Za życiem” - wsparcie kobiet w ciąży i rodzin

  wspierał w realizacji codziennych obowiązków.  Gdzie można się zgłosić się po pomoc asystenta rodziny? Asystent rodziny, jest zatrudniony w jednostkach organizacyjnych systemu (...)

 • Asystent rodziny

  rodziny zastępczej. Wg opinii gminy asystent rodziny współpracuje z rodziną w zależności gdy rodzina wyraża zgodę bez względu na charakter rodziny (biologiczna, zastępcza). (...)

 • Za życiem dla rodzin

  czasie porodu. Świadczenie to nie będzie podlegało egzekucji oraz nie będzie wliczane do dochodu uprawniającego do uzyskania pomocy społecznej. asystent rodziny, centrum usług, opiekun osób

 • Porada prawna na temat asystent rodziny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat asystent rodziny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rodzinna piecza zastępcza szansą na drugi dom

  umieszczone w pieczy zastępczej, nie otrzymuje wsparcia ze strony asystenta rodziny. Preferowane rodzinne formy pieczy zastępczej Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej stawia na rozwój

 • Będą zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej i edukacji prawnej

  organizacyjnej pomocy społecznej, pracownik socjalny lub asystent rodziny; która jest objęta pomocą na podstawie ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie; która (...)

 • Planowana reforma prawa rodzinnego

  . W myśl projektu, osobie, która będzie utrudniać lub udaremniać drugiemu z rodziców orzeczone przez sąd kontakty z dzieckiem, może zostać przydzielony kurator (asystent rodziny). (...)

 • Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia

  sposób należyty wykaże, że nie jest w stanie ponieść kosztów obrony bez poważnego uszczerbku dla niezbędnego utrzymania siebie i rodziny. Przepis art. 78 § 2 Kodeksu postępowania karnego stosuje (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Kim jest asystent rodziny?

  Pracownik socjalny zaproponował mi pomoc ze strony asystenta rodziny. Sam wychowuje 4 dzieci, żona niestety zmarła. Byłem sceptycznie nastawiony do (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane