Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Walka z ASF

  występowaniem ASF może doprowadzić do olbrzymich strat gospodarczych w całej Unii Europejskiej. Nie ma żadnych, potwierdzonych doniesień naukowych o zachorowaniach na ASF ludzi. Wszystkie świnie (...)

 • Polska przygotowana do walki z chorobą świń? NIK sprawdzi

  przypadki wykrycia materiału genetycznego ASF u kilku padłych dzików. Dokument Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt (OIE) z 30 maja 2013 r. wskazuje, że kraj, w którym występują przypadki ASF (...)

 • Zakaz przywozu do Unii Europejskiej artykułów pochodzenia zwierzęcego

  zakaz?  Zakaz stosowany jest ze względu na ryzyko wprowadzenia chorób do Unii Europejskiej, m.in. ASF i wynika z rozporządzenia (WE) nr 206/2009.   ASF to groźna, zakaźna i zaraźliwa

 • Porada prawna na temat asf

  Nie szukaj dłużej informacji na temat asf, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Polska zagrożona groźną chorobą zwierząt. Wkrótce kontrola NIK

  . Belgia - w której działano bardzo szybko - zatrzymała ASF w ciągu niespełna sześciu miesięcy. Natomiast w Holandii, gdzie zabrakło tak szybkiej reakcji, trzeba było dokonać uboju kilku milionó

 • Co na froncie walki z ASF?

  , afrykański pomór świń, ASF, epidemia, świnie, trzoda chlewna, choroba

 • Prawo łowieckie znowelizowane

  , a nie zwykłych polowań. - "Czym innym jest normalne polowanie, a czym innym odstrzał sanitarny dzików zarządzony w celu ich depopulacji w związku z zagrożeniem związanym z wirusem ASF, który

 • Nowe obowiązki w związku z zwalczaniem chorób zakaźnych zwierząt

  14 dni od dnia ogłoszenia. zwalczanie chorób, choroba zakaźna, zwierzę, dzik, świnia, afrykański pomór świń, ASF

 • Nowe zasady w ochronie zdrowia zwierząt?

  życie? Nowe przepisy mają wejść w życie po 14 dniach od ogłoszenia w Dzienniku Ustaw. ASF – dodatkowe środki ochrony Z kolei 6 lipca br. opublikowane zostało rozporządzenia Ministra Rolnictwa (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane