Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Umowa wspólników i możliwość jej wypowiedzenia

  umowy (Kielian S., Kiedy ulega rozwiązaniu postanowienie wspólników, Gazeta Prawna, 30.01.2009,  http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/110612,kiedy-ulega-rozwiazaniu-porozumienie

 • Compliance a wymóg raportowania informacji pozafinansowych

  : http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/873631,do-walki-z-korupcja-lepiej-sie-przygotowac-zawczasu.html). Compliance na dobry początek Dobrym punktem wyjścia do sporządzania danych niefinansowych może (...)

 • Sposoby odwołania testamentu

  ,artykuly,prawo-spadkowe" target="_blank" class="wiecej-ln">Odwołanie testamentu w inny niż sporządzenie nowego sposób może nastąpić poprzez podjęcie czynności skierowanych przeciwko testamentowi

 • Porada prawna na temat artykuly

  Nie szukaj dłużej informacji na temat artykuly, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Podatki w spółce cichej

  Przeczytałem artykuł na Państwa stronie na temat spółki cichej: http://e-prawnik.pl/biznes/prawo-spolek/pozostale/artykuly/co-to-jest-spolka-cicha-i-jaki-jest-jej-status-w-porzadku-prawnym-strona

 • Spółka cicha

  Przeczytałem artykuł na Państwa stronie na temat spółki cichej: http://e-prawnik.pl/biznes/prawo-spolek/pozostale/artykuly/co-to-jest-spolka-cicha-i-jaki-jest-jej-status-w-porzadku-prawnym-strona

 • Kara upomnienia i nagany dla pracownika

  wypowiedzenia umowy o pracę można przeczytać w artykule na naszej stronie internetowej pod adresem: http://e-prawnik.pl/biznes/prawo-pracy/stosunek-pracy/artykuly/z-jakich-przyczyn-mozna-wypowiedziec-umowe-o

 • Co jemy? - Czyli jakość handlowa wędlin

  producentów znakowanie oraz parametry fizykochemiczne.Źródło: http://www.ijhar-s.gov.pl/ kontrola jakości, produkty mięsne, artykuly spożywcze, jakość handlowa, wędliny, żywność, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Spadek po wuju, windykacja

  Dzień dobry. Wuj (mojej mamy brat cioteczny) zmarł na raka we wrześniu. Przed śmiercią, w sierpniu, spisał testament na mnie. Wuj nie posiadał dzieci, (...)

 • Zmiany w kodeksie pracy -2011

  Witam Mam pytanie czy są jakies zmiany jeśli chodzi o kodeks pracy w nowym roku 2011 jeśli macie potwierdzone informacje prosze piszcie z góry dziękuję (...)

 • alimenty

  alimenty na zone Alimenty na żone płaci się tylko 5 lat jeżeli z twojej winy zostało przez sąd uznane rozpad małżeństwa lub jeżeli żona jet (...)

 • Jaki to artykul? PILNE

  Witam, mam pytanie co oznacza skazany z z art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. Chodzi o mojego znajomego który mi mówi ze odbywal kare za (...)

 • Treść na stronie WWW

  Dzien dobry Jestem w trakcie projektowania serwisu WWW (byc moze w przyszlosci, w czesci platnego), w ktorym chce zamiescic niektore artykuly zaczerpniete (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane