Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Wypoczynek z Kartą Dużej Rodziny19 Czerwca 2018

  % zniżki na badania diagnostyczne we wskazanych placówkach. Zniżki Pekao S.A. Posiadaczom KDR Bank Pekao S.A. oferuje od 1 czerwca do 31 grudnia br. kompleksową promocję, która dotyczy

 • Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny?28 Czerwca 2017

  wykazie excel. Jeśli członek rodziny jest niepełnosprawny - warto sprawdzić, czy instytucja lub firma, która oferuje zniżki, przyznaje większe zniżki dzieciom bądź osobom niepełnosprawnym. (...)

 • Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny w wersji elektronicznej?15 Stycznia 2018

  ; wyjaśniła Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Karta Dużej Rodziny, KDR, wersja elektroniczna, aplikacja, mKDR, dzieci, rodzina wielodzietna, rodzice, zniżki, rabat

 • Nowe wsparcie dla rodzin wielodzietnych9 Czerwca 2014

  warunków realizacji rządowego programu dla rodzin wielodzietnych (Dz.U.2014.755)  e-prawnik.pl karta dużej rodziny, pomoc, wsparcie, muzea, komunikacja, zniżki

 • Gruntowne zmiany w gospodarce nieruchomościami22 Października 2007

  przeciwnym razie były bowiem zmuszone do zwrotu otrzymanej bonifikaty. Nowelizacja ustawy o gospodarce nieruchomościami sprawi więc, że gmina nie będzie mogła żądać zwrotu zniżki, jeśli właściciel (...)

 • Co gwarantuje Ci Twoje autocasco?7 Stycznia 2005

  obliczana procentowo od wartości pojazdu i najczęściej wynosi od 8 do 12%. Posiadacz polisy może również liczyć na różnego rodzaju zniżki przy zawieraniu polisy. O przyznaniu zniżki decyduje (...)

 • mLegitymacja może się przydać19 Maja 2019

  nie zapominamy, dlatego warto postawić na mLegitymację. mLegitymacja – przyda się przed wakacjami! Zniżki na bilety kolejowe, do kina, teatru, tańszy wstęp na basen i do muzeum

 • Jak wyrobić paszport?23 Listopada 2017

  zł — dorośli. Wiele osób może skorzystać z ulgi lub zniżki. ##baner## Ile trzeba czekać? Do 30 dni od złożenia wniosku. Jeśli składasz wniosek za granicą (w polskim konsulacie) (...)

 • „Za życiem” - wsparcie kobiet w ciąży i rodzin 17 Sierpnia 2017

  handlowych – oferowanych przez instytucje publiczne i firmy – i następujących zniżek ustawowych: zniżki na przejazdy kolejowe - 37% na bilety jednorazowe oraz 49% na bilety miesięczne (...)

 • Bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży27 Czerwca 2017

  Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży na wakacjach - pod okiem rodziców Wakacyjna beztroska sprzyja różnego rodzaju zagrożeniom, na które narażone są dzieci i młodzież. Pamiętajmy, że (...)

 • Jak orzeka się o niepełnosprawności?26 Czerwca 2017

  Kiedy występuje niepelnosprawność? Zgodnie z przepisami ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych niepełnosprawność oznacza trwałą lub okresową niezdolność (...)

 • Ulgi podatkowe i zwolnienia7 Kwietnia 2015

  : socjalnych, ekonomicznych, konstrukcyjnych, etc. Poniżej przedstawione zostały najważniejsze zniżki podatkowe, o których warto pamiętać rozliczając się z rocznego podatku. Wydatki na większość (...)

 • Opłaty abonamentowe za radio i telewizor - 2011 rok25 Sierpnia 2011

  . Rozporządzenie KRRiT z dnia 16 lutego 2010 r., określa zasady dokumentowania oraz wzór oświadczenia potwierdzającego uprawnienia do zwolnień od opłat abonamentowych.   Zniżki za uiszczenie (...)

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 20-22)22 Października 2008

  9, poz. 87 i Nr 181, poz. 1515), 98b) zwrot kwoty zniżki z tytułu opłacenia przez inwalidę wojennego i wojskowego składki na obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej lub składki (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane