Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Dla kogo renta rodzinna?27 Maja 2017

  jak dla wdów i wdowców oraz gdy zmarły syn czy córka w sposób znaczący przyczyniał się do ich utrzymania.   Ile wynosi renta rodzinna?   Renta rodzinna (...)

 • Kiedy wdowcy mają prawo do renty rodzinnej?2 Czerwca 2014

  organie rentowym. Po kim przysługuje renta rodzinna? Renta rodzinna przysługuje uprawnionym członkom rodziny osoby, która w chwili śmierci miała ustalone prawo do emerytury lub renty (...)

 • Renta rodzinna - Czym jest renta rodzinna i komu przysługuje?30 Lipca 2016

  , a ponadto spełniają warunki takie jak dla wdowy/wdowca, w tym również dotyczące wieku.   Jaka jest wysokość renty rodzinnej? Renta rodzinna wynosi: dla jednej osoby (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Alimenty dla byłej żony pośmierci byłego męża

  Sąd zasądził alimenty byłemu mężowi na żonę, rozwód był z winy męża. Wyczytałam w internecie i zasłyszałam od innych osób, że gdyby były (...)

 • _______Renta dla wdowy_______PROBLEM

  Witam, potrzebuje pomocy a mianowicie. ZuS odmówił mi prawa do renty rodzinnej , w sierpniu br. koncze 50 lat , byłam w trakcie rozwodu , ktory w chwili (...)

 • Niska renta rodzinna dla wdowy...

  Witam. Sytuacja była taka, że zmarł teść. Dostawał 2100 PLN emerytury. Teściowa dostawała coś koło 800 PLN. Po śmierci męża zwróciła się (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane