Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Fundusze strukturalne UE w Polsce17 Sierpnia 2007

  Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) będzie realizowała: Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka (PO IG); Program Operacyjny Kapitał Ludzki (PO KL); Program Operacyjny Rozwój (...)

 • Szkoła w roku szkolnym 2017/2018 - informacje dla rodziców1 Września 2017

  wszystkich obowiązujących zajęć edukacyjnych przewidzianych w tygodniowym rozkładzie zajęć. Zgodę wydaje dyrektor szkoły. Program opracowuje nauczyciel prowadzący zajęcia lub akceptuje indywidualny (...)

 • „Opieka 75+” w 2019 roku15 Lutego 2019

  . Zmiana ta spowoduje, iż program obejmie zasięgiem większą liczbę gmin. ##baner## Program „Opieka 75+” realizowany jest od stycznia 2018 r. i jest adresowany do gmin: miejskich, wiejskich

 • Z jakich funduszy europejskich mogą skorzystać organizacje pozarządowe?19 Sierpnia 2018

  także w programach regionalnych, za który odpowiadają urzędy marszałkowskie. Kulturę na obszarach wiejskich wspiera z kolei Program Rozwoju Obszarów Wiejskich. Finansowanie tych

 • Ciekawy przykład przedmiotu prawa autorskiego - opinia prawna21 Października 2009

  sądowej. Zakładając jednak, odmiennie niż miało to miejsce w powyższych rozważaniach, iż przygotowany przez Panią program jest utworem w rozumieniu prawa autorskiego, powstają kolejne pytania.Kto (...)

 • Zwiedzaj i pracuj!13 Marca 2019

  odwiedzanego państwa z jednoczesną możliwością podjęcia pracy zarobkowej o charakterze dodatkowym w stosunku do głównego - turystycznego i kulturoznawczego celu pobytu. 1,5 tys. wiz do rozdania Program

 • Z jakiego wsparcia aktywizacyjnego mogą korzystać bezrobotni?14 Maja 2017

  ;dzkim urzędem pracy a powiatowymi urzędami pracy, które określa w szczególności: wykaz powiatów, na których terenie będzie realizowany program regionalny, i uzasadnienie

 • Jak uzyskać 500 zł z programu „Rodzina 500 plus”?11 Kwietnia 2017

  redukcja ubóstwa wśród najmłodszych” – powiedziała minister Elżbieta Rafalska.     Czym jest Program „Rodzina 500 plus”? Program „Rodzina (...)

 • Postępowanie z wyrobami zawierającymi azbest26 Maja 2018

  (Dz. U. 2013 Nr 0, poz. 25).     Program Oczyszczania Kraju z Azbestu, włókna azbestowe, demontaż wyrobów zawierających azbest, azbest, dach, wyrób rakotwórczy, baza azbestowa, rury azbestowo

 • Niespełnione oczekiwania użytkownika oprogramowania25 Marca 2015

  parametrów i funkcjonalności oprogramowania, ale także warunków prawnych i finansowych. użytkownik oprogramowania, oprogramowanie, złe oprogramowanie, program

 • Opodatkowanie praw autorskich - opinia prawna5 Maja 2005

  , opodatkowanie, program komputerowy, licencja

 • Pracownicze programy emerytalne, czyli jak najlepiej oszczędzać na własną emeryturę15 Kwietnia 2009

  pracownika w programie niezgodnych z przepisami ustawy, W przypadku gdy ustało zatrudnienie uczestnika u pracodawcy prowadzącego program lub nastąpiła likwidacja programu, środki pozostają na rachunku

 • Program LIFE- Środowisko9 Września 2005

  projektów w wysokości do 30% - dla projektów, które w przyszłości będą uzyskiwać dochód albo do 50 % - dla pozostałych projektów. Na czym polega program LIFE? Program LIFE jest jedynym (...)

 • Jak założyć radę rodziców?16 Grudnia 2017

  szkoły lub placówki, to program ten ustala dyrektor szkoły lub placówki w uzgodnieniu z organem sprawującym nadzór pedagogiczny. Program ustalony przez dyrektora szkoły lub (...)

 • Mieszkanie dla Młodych – reaktywacja13 Sierpnia 2017

  - to rządowy program wsparcia osób w wieku do 35 lat w nabyciu pierwszego mieszkania (lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego). Program MDM polega na udzieleniu ze środków budżetu (...)

 • Ubiegaj się o dofinansowanie samochodu lub prawa jazdy z PFRON!25 Lutego 2008

  Czego dotyczy program „Sprawny Dojazd”?PFRON przyjął pilotażowy program „SPRAWNY DOJAZD - pomoc w nabyciu przez osoby niepełnosprawne samochodu osobowego oraz w uzyskaniu prawa

 • Jak prawo chroni nabywcę usług turystycznych?28 Lipca 2014

  zaś co najmniej dwie usługi turystyczne tworzące jednolity program i objęte wspólną ceną, jeżeli usługi te obejmują nocleg lub trwają ponad 24 godziny albo jeżeli program przewiduje (...)

 • Pracownicze Plany Kapitałowe - informacje dla pracowników22 Stycznia 2019

  oszczędności polskich gospodarstw domowych należy do najniższych wśród krajów Unii Europejskiej. Program PPK pozwoli zwiększyć poziom krajowych inwestycji i utrzymać potencjał rozwoju (...)

 • Fundusze europejskie na start firmy16 Sierpnia 2018

  wyszukać je na stronie www.ksow.pl w zakładce „Baza LGD”. Finansowanie w tym zakresie przewiduje Program Rozwoju Obszarów Wiejskich (Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej

 • Nowe uprawnienia niepełnosprawnych 5 Lipca 2018

  samorządu powiatowego. Dokumenty związane z realizacją programu zostały udostępnione na stronie internetowej Funduszu. Zob.: Treść programu Komunikaty dotyczące programu PFRON uruchomił program (...)

 • Jak żyć z HIV i AIDS w Polsce?26 Lutego 2018

  Krajowego Centrum ds. AIDS. Program polityki zdrowotnej: Leczenie antyretrowirusowe osób żyjących z wirusem HIV w Polsce Dzięki realizacji programu chcemy zmniejszyć liczbę zachorowań (...)

 • Rodzina 500+ w pigułce26 Listopada 2017

  października 2017 do końca września 2018 r. Kto otrzyma świadczenie? Program Rodzina 500 plus to systemowe wsparcie polskich rodzin. Świadczenie wychowawcze w ramach Programu Rodzina 500 plus mogą (...)

 • Zwolnienie monitorowane9 Grudnia 2004

  inaczej wygląda ten program w przypadku, kiedy osobą zwalnianą jest wysokiej klasy specjalista czy menadżer. Ich nie trzeba zwykle uczyć, jak pisać życiorys czy list motywacyjny. - Trzeba pomóc im (...)

 • Ustawa o indywidualnych kontach emerytalnych27 Sierpnia 2007

  ; 11) program emerytalny - pracowniczy program emerytalny w rozumieniu ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o pracowniczych programach emerytalnych; 12) osoby uprawnione - osoby wskazane przez

 • Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o indywidualnych kontach emerytalnych31 Maja 2004

  - fundusz inwestycyjny, podmiot prowadzący działalność maklerską, zakład ubezpieczeń, bank, prowadzące IKE;11) program emerytalny - pracowniczy program emerytalny w rozumieniu ustawy z dnia (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Oskarżenie o piractwo

  Witam Dziś miałem b. nieprzyjemny telefon, mianowicie producent oprogramowania oskarża mnie o piractwo. Opiszę całą sprawę: jakiś czas temu ściągnąłem (...)

 • wykorzystywanie nazw klubów i nazwisk w programie żużlowym, bez logo i herbów

  Witam, stworzyłem program żużlowy, który chcę darmowo udostępniać na stronie internetowej tak aby każdy mógł wydrukować i iść z nim na mecz. W (...)

 • wykroczenia przeciwko prawa pracy

  Witam chcialabym sie dowiedziec gdzie moge zglosic takie sytuacje : w pewnej firmie budowlanej pracownicy pracuja od rana tj 0d godz 6-7 czasem nawet do (...)

 • program z lista płac

  Wiatm, od niedawna prowadze dzialalnosc gospodarcza. zatrudnilam pierwszych pracownikow. szukam programu z lista plac. czy istnieje cos takiego? co moga (...)

 • Program do rozliczania PIT 2011 - darmowy

  Pewnie wiele osób z pośród was szuka prorgamu sprawdzonego i niedrogiego. Tutaj macie program sprawdzony, bardzo dobrej jakości i za darmo;) http://serwisy.gazetaprawna.pl/pit/dzialy/pobierz-program (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane