Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Nowe ciuchy matki za alimenty na dziecko

    Mój facet jest po rozwodzie ,dobrowolnie zgodził sie płacic 400 zł na dziecko.Wszystko było ok do czasu kiedy zaczelismy zauważać że mała chodzi (...)

  • ile grozi za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

    ile grozi za pobicie ze skutkiem smiertelnym????? też właśnie chciałbym się tego dowiedzieć PROSZE O ODP remik89@onet.eu BARDZO PILNE remik Z tego (...)

  • Bójka a pobicie --- dziwna interpretacja policji.

    Chora sprawa. Zostałem napadnięty przez 2 pijanych małolatów nie wiem w jakim celu. Bo nie powiedzieli. Zacząłem się bronić. W między czasie pojawia (...)

  • Groźby karalne - jak reagować???

    WITAM SERDECZNIE! Proszę o poradę. Ostatniej nocy zwróciłem uwagę dwudziestoparoletniemu mieszkańcowi mojej ulicy, że nie będę dłużej tolerował (...)

  • co grozi za pobicie

    Witam Chciałem się zapytać co może grozić za pobicie osoby niepełnoletniej? Z góry dziękuję Pobicie - czyli sytuacja, w której co najmniej (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane