Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • VIII - KODEKS CYWILNY - Spadki22 Stycznia 2009

  , sekretarza powiatu albo gminy lub kierownika urzędu stanu cywilnego.§ 2. Oświadczenie spadkodawcy spisuje się w protokole z podaniem daty jego sporządzenia. Protokół odczytuje się (...)

 • Jak zdobyć zawód doradcy podatkowego?15 Listopada 2005

  , osób zatrudnionych na stanowisku skarbnika gminy przez okres co najmniej 4 lat. Jak przebiega praktyka? Praktyka jest odbywana w wymiarze 8 godzin w tygodniu.   Na wniosek kandydata

 • Uznanie dziecka - od A do Z21 Października 2017

  protokołu wobec wójta (burmistrza, prezydenta miasta), starosty, marszałka województwa, sekretarza powiatu albo gminy. Uznanie dziecka jest ważne tylko wtedy, gdy zostanie (...)

 • Testament allograficzny, czyli jak sporządzić tzw. testament urzędowy?6 Czerwca 2011

  wójta (burmistrza, prezydenta miasta), starosty, marszałka województwa, sekretarza powiatu albo gminy lub kierownika urzędu stanu cywilnego. Z tego też względu ta forma testamentu (...)

 • Treść i forma testamentów szczególnych14 Kwietnia 2011

  okolicznością sporządzenia testamentu ustnego jest nieważność testamentu allograficznego - tj. sporządzonego w obecności przewodniczącego zarządu jednostki samorządu terytorialnego, sekretarza (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Teść zostawił testament

  Mój teśc zmarł kilka dni temu. Przed śmiercią sporządzono testament w obecności świadka i sekretarza gminy w którym (ponoć) teść przepisał (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane