Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

sortuj według: trafność, data

 • Jak zakończyć jednoosobową działalność gospodarczą?22 Października 2018

  natury przy zakończeniu działalności opodatkowanej na zasadach ogólnych i ryczałcie Spisem należy objąć wszystkie pozostałe na stanie na dzień likwidacji działalności: towary (...)

 • Zgłoś się do „małego ZUS”26 Grudnia 2018

  pracę. Jeśli więc korzystasz z „małego ZUS”, to składki na Fundusz Pracy będziesz opłacał jedynie wówczas, gdy twoja podstawa wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne (...)

 • Jednolity Plik Kontrolny na żądanie13 Lipca 2018

  2.0. Aplikacja służy do konwertowania pliku CSV na plik XML (dot. tylko JPK_VAT) oraz do wysyłania wszystkich plików JPK. Wybierz aplikację w wersji dla systemu operacyjnego, którego używasz (...)

 • Działalność nierejestrowa w praktyce18 Października 2018

  ; płacić składek na obowiązkowe ubezpieczenia społeczne ani składki zdrowotnej z tytułu działalności pozarolniczej (zob. dalej),   odprowadzać zaliczek na PIT ani rozliczać (...)

 • Podatek PIT 2017 wyższy niż rok temu? 6 Listopada 2017

  roku podjąć działania, które wpłyną na jej wysokość. Ich stosowanie w pierwszych miesiącach 2018 r. - przed złożeniem deklaracji podatkowej, nie pozwoli na korzystniejsze rozliczenie (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane