Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • za odmowę przyjecia MKK

  Witam,zastanawiam się CZY WŚRÓD WAS JEST KTOŚ,KTO ORIENTUJE SIĘ W ...KODEKSIE DROGOWYM? A dlaczego? Otóż miałem sprawę na której tak świadkowie (...)

 • Prawko zabrane?? czy tylko grzywna??

  Postanowienie o zatrzymaniu prawa jazdy. 178a paragraf 1 kk grozi zakaz prowadzenia pojazdów, ale 137 ust.1 pkt 1 w zw. z art.135 ust. 1 pkt 1 lit. a (...)

 • zwolnienie

  Policjant, wobec którego orzeczono całkowitą niezdolność do słuzby w związku ze słuzbą, inwalidztwo II grupy i termin ponownych badań został (...)

 • Przepisanie nieruchomosci

  Nieruchomosc (dzialka z domem w budowie)nalezala kiedys do rodzicow mojej zony w czesci pol tesc, pol tesciowa.Tesciowej sie zmarlo i wyrokiem sadu jej (...)

 • prośba o odpowiedź

  witam ma pytanko jak jest to mozliwe jezeli moja matka dostala spadek po swojej matce i chce go darowac mi jako synowi jak z tym postopic gdzie isc co (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane