Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Brak umowy o prace

    Mam takie pytanie. Moj kuzyn pracuje w firmie. Dostaje regularnie wyplate, w kwocie jaka zostala ustalona na rozmowie kwalifikacyjnej - jednakze nie podpisal (...)

  • Zasiłek chorobowy z ZUS-u po ustaniu stosunku pracy?

    Moja mama jest w okresie wypowiedzenia umowy o pracę przez Pracodawcę (na podstawie art.30 § 1 pkt 2 k.p.) z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia, który (...)

  • Zwolnienie na okresie próbnym

    Witam pracowalam na okres probny od 18.06.2010 do 19.09.2010 a umowa zostala wypowiedziana art 30. 1pkt 2 KP z data 17.08.2010 czy moge sie ubiegac o odprawe (...)

  • czas pracy

    Czy pracując naprzemiennie w ciągu tygodnia, jednego dnia od 10.00 - 18.00 kolejnego od 8.00 - 16.00 jest to praca zmianowa?? Jakie ma zastosowanie (...)

  • wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

    Czy pracownik może wypowiedzieć umowę o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego i czy treść jest zgodna z kodeksem pracy-"wnoszę o wypowiedzenie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane