Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • L4

  Miałbym ważne pytanie. Jestem zatrudniony w firmie na 1/4etatu ,wypracowuje co miesiąc ilośc godzin równą 3/4etatu (ponad 120h) ,jestem obecnie na (...)

 • Mam wyrok w zawieszeniu co teraz?

  Mam wyrok w zawieszeniu pół roku na 3 lata z art. 62 ust. 1 Czego moge sie obawiać w okresie próby? Czy moge jeździć samochodem w sensie czy (...)

 • Jak duzy wyrok mozna dostac?

  Jak duzy wyrok moze dostac taka osoba, ktora została zatrzymana oraz usłyszała zarzuty posiadania i udzielania narkotykow nieletnim (16-17 lat)? Miała (...)

 • 3 oskarżenia - uprawa, posiadanie, sprzedaż.

  Jak napisałem w temacie dostałem 3 oskarżenia o następującej treści : (Imiona i daty pozmieniane) 1.W dniu 31 sierpnia 2007 r. w swoim pokoju przy (...)

 • Wyrok sądu 24h. Czy da się go jakoś zmienić przed oczytaniem?

  Witam. Moja sytuacja wygląda w ten sposób... W środę 7 stycznia mam tzw. "posiedzenie w przedmiocie wydania wyroku skazującego w trybie art. 335 (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane