Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • podgladanie w pracy przez szefa kamera

    Mam takie pytanie - czy szef moze w zakladzie pracy zamontowac kamery i korzystac z ich obrazu poprzez internet w domu patrzac co robia jego pracownicy? (...)

  • Legitymowanie w markecie

    Witam, czy pracowni ochrony (z licencją) ma prawo do legitymowania? słyszałem, że w ogóle nie ma do tego prawa ale ustawa mówi: \"pracownik ochrony (...)

  • Legitymowanie w supermarkecie

    Jak to jest z legitymowaniem ludzie w supermarketach? czy licencjonowany pracownik ochrony moze legitymować klientów? A jeśli tak to w jakiej sytuacji? Czy (...)

  • Kary dla osób z wykrywaczami metalu.

    Mam problem. Jestem z bratem osobom nieletnią, zafascynowany chodzeniem po lasach z wykrywką i zbieraniem różnych rzeczy . Niestety coraz częściej (...)

  • Wyjazd za granicę trzeba będzie zgłosić do urzędu gminy !!!

    Obywatel polski będzie musiał zgłosić fakt wyjazdu za granicę w urzędzie gminy. Jeśli wyjazd ten będzie dłuższy niż sześć miesięcy, będzie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane