Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Prawo gospodarcze

    Egzekucja wobec sp. z o.o. od długiego czasu jest nieskuteczna. Mam małą firmę i chciałbym wystąpić do sądu z pozwem przeciw członkom Zarządu (...)

  • Kiedy odpowiada zarząd?

    W jakiej sytuacji jest możliwe odpowiadanie członka zarządu spółki za nieuregulowane zobowiązania? Kiedy najlepiej złożyć wniosek o upadłość? (...)

  • pomoc w rozwiązaniu kazusa

    Piotr M. prowadził działalność gospodarczą pod firmą ?Peter-EM?, której przedmiotem działalności był handel środkami higieny jamy ustnej. Dnia (...)

  • windykacja spółki z O.O.

    Co zrobić? FGŚP wypłacił pracownikom Spółki z O. O. świadczenia za 03,04/1999 i uzyskał tytuły wykonawcze z 02/2000 i 02/2004 na spółkę. Spółka (...)

  • Czy ta umowa jest skuteczna?

    W czerwcu 2004 roku sprzedałem posiadane przez mnie 90% udziałów w spółce z o.o. W dniu sprzedaży zostałem przez nowe zgromadzenie wspólników (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane