Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Kolektory słoneczne bez pozwolenia na budowę??

    Witam, chciałbym się upewnić, może mi ktoś powiedzieć jakie art.p.b. to potwierdzają? art. 28 ust. 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. jest określone (...)

  • Prowadzenie ewidencji odpadów

    Witam. Najpierw opisze po krótce moją działalność. Moja firma zajmuję się obrotem surowców. Głównie makulaturą i folią. Z grubsza wygląda (...)

  • Jak pozbyć się lokatorów?

    Witam. Nabyliśmy w drodze kupna budynek wielolokalowy. Z kilku lokali mieszkalnych obecnie zamieszkiwane są 2 - w 1 mieszka starsza Pani. Pani przez (...)

  • garaże blaszaki a pozwolenie na budowę

    Wynająłem 810 m2 gruntu od pewnej firmy (działka ma pow. całk. 3,1023 ha)i chciałem podnająć ten grunt pod blaszaki (blaszaków ma być ok. 40 szt.) (...)

  • VAT-25

    Witam, Zakupiłem motocyl w Stanach Zjednoczonych, motocyl przyszedl w kontenerze do Gdyni, nastepnie zostal oclony w Niemczech, gdzie zostało zapłacone (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane