Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • okres wypowiedzenia i urlop.

  Witajcie. Jeżeli dostane okres wypowiedzenia to mam obowiązek czy prawo wykorzystać urlop który mi przysługuje? O ile wogóle mam taką mozliwośc. (...)

 • Urlop na żądanie- ile dni?

  Prosze, daj mi znac. Ile dni rukopu na żadanie moge wziasc, i kiedy musze zlozyc podanie o taki urlop?! PILNE! 4 dni julianka art. 167 paragraf (...)

 • Dodatek funkcyjny 2012

  Czy ktoś się orientuje komu przysługuje dodatek funkcyjny? Tak, o ile Pani o ich zwrot wystąpi i je udokumentuje. Muszą być wyraźnie związane z (...)

 • odwołanie z urlopu

  Witam, jak prawo pracy określa mozliwość odwołania pracownika z urlopu? W jakich sytuacjach jest to możliwe, a czy pracodawca przekroczy uprawnienia (...)

 • Kiedy pracodawca może zmusić pracownika do urlopu ??

  Jedynie w jednym przypadku kodeks pracy przewiduje możliwość przymusowego skierowania pracownika na urlop. Reguluje to art. 167(1) kodeksu pracy, który (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane